خرید شال احسان حدادي و احتمال جراحي در اروپا

احسان حدادي، قهرمان و ركورددار پرتاب ديسك آسيا براي ادامه دوره درماني خود در كشور آلمان به سر مي‌برد.

به گزارش ايلنا، احسان حدادي دو ماه پيش از بازي‌هاي المپيك از ناحيه عضلات سينه و كتف سمت راست دچار آسيب ديدگي شد كه بنابر اعلام خودش و مسوولان فدراسيون دو و ميداني اين مساله مهمترين علت ناكامي‌اش در بازي‌هاي المپيك پكن بود.

وي پس از بازي‌هاي المپيك با دو هدف به اروپا رفت. نخست حضور در دو مسابقه بين‌المللي آلمان و استوني و سپس ادامه معالجه و درمان ناحيه آسيب ديده عضلات سينه و كتف سمت راستش.

حدادي در يك ماه اخير پس از استوني به فنلاند رفت تا متخصصي در اين كشور وضعيت او را مورد ارزيابي قرار دهد. البته خبرهايي در مورد عمل جراحي او در فنلاند منتشر شد كه مورد تاييد فدراسيون دو و ميداني قرار نگرفت. اما پدر احسان حدادي كه در روزهاي اخير با او در ارتباط بوده، از حضور فرزندش در آلمان خبر داد.

بنابر اعلام پدر احسان حدادي، قهرمان پرتاب ديسك آ‌سيا اكنون در شهري نزديك به اشتوتگارت آلمان حضور دارد و مورد معالجه يكي از پروفسورهاي آ‌لماني قرار گرفته است. طول معالجه‌هاي اوليه او ده روز است و پس از آ‌ن متخصصان در مورد نحوه ادامه درمان تصميم مي‌گيرند.

احتمال دارد كه حدادي در آلمان جراحي شود و احتمال اين هم هست كه مشكل او با فيزيوتراپي و مصرف دارو برطرف شود. حدادي تا پايان مدت درمانش در آلمان باقي خواهد ماند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید