خرید شال دوستي:با جام قهرماني باز مي‌گرديم

سرمربي تيم فوتبال نوجوانان ايران گفت: اين تيم جام قهرماني آسيا را به تهران مي برد.

بازيکنان تيم فوتبال نوجوانان ايران، مردان روزهاي سخت هستند. آنها به همه مردم قول داده اند که با جام به تهران برگردند. اين حرف هاي سر مربي اين تيم پيش از ديدار فينال فردا در تاشکند ازبکستان است.

ايران که با شکست تمام حريفانش به فينال رقابت هاي قهرماني آسيا رسيده است در بازي فينال مقابل کره جنوبي قرار مي گيرد تا به قصه پر اضطرابش در اين مسابقه ها پايان دهد.
آنها با داشتن کاوه رضايي که در پنج بازي قبلي خود پنج گل به ثمر رسانده بيش از بيش به کسب نخستين قهرماني تاريخ نوجوانان ايران اميدوارند.

علي دوستي روز جمعه در گفت وگو با پايگاه خبري کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت:‌ کره جنوبي تيم قدرتمندي است اما ما با جام قهرماني به ايران برمي گرديم.
وي افزود : کادر فني تيم نوجوانان ايران تدابير لازم را براي رويارويي با کره جنوبي انديشيده است تا بر سکوي نخست آسيا تکيه زند.
سرمربي تيم نوجوانان ايران گفت:‌ تاکنون رقابت هاي قهرماني آسيا در رده سني نوجوانان در سطح بالايي برگزار شده است و ما مي خواهيم پيشرفت فوتبال آسيا را در بازي فينال ثابت کنيم. در بازي فينال خواهيد ديد که هر دو تيم شايستگي حضور در بازي پاياني را داشته اند. تيم ايران دو سال است که منتظر چنين روزي است . به همه قول داده بوديم که به جام جهاني رفته و به قهرماني آسيا دست يابيم.

کاوه رضايي که بيشترين گل را در اين رقابت ها به ثمر رسانده است، مي گويد :‌” هيچ فشاري روي من نيست. مي خواهم به هدفم برسم و گل قهرماني را براي تيمم به ارمغان بياورم”.
دوستي در مورد غيبت پيام صادقي کاپيتان نوجوانان ايران در بازي فينال گفت :‌ مشکلي در اين خصوص وجود ندارد، 23 بازيکن اين تيم همه در يک سطح قرار دارند . بعضي وقت ها نيمکت نشين ها قوي تر از بازيکنان داخل زمين هستند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید