خرید شال فینالیست‌هاي جام جهاني فوتسال

تیم‌های ملی فوتسال برزیل و اسپانیا با برتری مقابل حریفان خود به دیدار نهایی ششمین دوره مسابقات فوتسال جام جهانی 2008 برزیل راه یافتند.

به گزارش مهر، سالن “مارکانازینهو” شهر ریودوژانیرو روز گذشته میزبان چهار تیم برتر فوتسال جهان بود تا از دل رقابت آنها دو تیم برتر دیدار نهایی انتخاب شوند. در پایان رقابت این چهار تیم، اسپانیا و برزیل راهی دیدار نهایی شدند و دو تیم ایتالیا و روسیه برگزار کنند دیدار رده بندی جام جهانی ششم خواهند بودند.

در نخستین بازی روز گذشته تیم ملی فوتسال برزیل، میزبان مسابقات به دیدار روسیه رفت و همچون هفت بازی اخیر خود با اقتدار به پیروزی رسید. برزیل با شکست 4 بر2 این حریف اروپایی به دیدار نهایی ششمین دوره مسابقات جام جهانی صعود کرد تا برای پنجمین بار حضور در فینال این رقابت‌ها را تجربه کند.

در این بازی برای برزیل شوماخر (3)، فالکائو (7)، وینیسیوس (18) و گابریل (37) گلزنی کردند و گل‌های تیم روسیه نیز توسط پولا (17) و دامیر خامادیف (25) به ثمر رسید.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی دیروز دو تیم اسپانیا و ایتالیا مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان تقابل 50 دقیقه‌ای این دو تیم اسپانیایی‌ها موفق به شکست 3 بر 2 رقیب همیشگی خود شدند.

این بازی در پایان وقت 40 دقیقه با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام رسید. ابتدا دانیل در دقیقه چهار اسپانیا را پیش انداخت و با گل دقیقه 27 آدریانو کار به تساوی کشیده شد. با این نتیجه کار دو تیم به دو وقت اضافه پنج دقیقه‌ای کشیده شد. در وقت‌های اضافه نیز اسپانیا ابتدا در دقیقه 44 با گل فرناندو پیش افتاد اما تنها چهار دقیقه بعد فرناندو گرانا کار را به تساوی کشاند.

بازی با نتیجه تساوی 2 بر2 ادامه روبه پایان بود و همه آماده حضور دو تیم در ضیافت پنالتی‌ها بودند که آدریانو بازیکن تیم فوتسال ایتالیا به اشتباه دروازه تیم خود را گشود. این گل که در آخرین ثانیه بازی به ثمر رسید و برتری 3 بر2 را از آن اسپانیا کرد تا این تیم حریف برزیل در دیدار نهایی شود.

بدین ترتیب دیدارهای رده بندی و فینال ششمین دوره مسابقات جام جهانی فردا و پس فردا طبق برنامه زیر برگزار خواهد شد:

دیدار رده بندی:
شنبه – 27/7/87
* روسیه – ایتالیا

دیدار فینال
یکشنبه – 28/7/87
* برزیل – اسپانیا

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید