خرید شال كريمي: به زور به استقلال رفتم!

سرمربي تيم فوتبال صبا گفت: به زور دوستانم به استقلال رفتم و مشاوره هاي غلط باعث عدم موفقيت من شد!

به گزارش فارس، فيروز كريمي در جمع خبرنگاران در مورد جريان بازي مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازي تاكتيكي از دو تيم شاهد بوديم و يكي از زيباترين بازي ها ليگ بود. بازي هر دو تيم به يك شكل بود و تاكتيك هاي هم را به خوبي مي شناختيم.

وي افزود: نتيجه تساوي عادلانه بود، البته ما مي توانستيم گل هاي بيشتري را هم به ثمر برسانيم. در اين بازي چون مي دانستيم مدافعان ذوب خوب سر مي زنند از كناره ها سانتر نكرديم.

اين مربي در پاسخ به اين انتقاد كه چرا صبا به غلامرضا رضايي وابسته است، عنوان كرد: ما به اين بازيكن اتكاي معقولي داريم و اگر اين طور نبود در نيمه دوم او را با يك بازيكن 17 ساله تعويض نمي كرديم. او امروز يك بازيكن آزاد بود و تعجب مي كنم چرا چطور خط دفاع ذوب رضايي را كنترل نكردند و او توانست موقعيت هاي زيادي را خلق كند.

كريمي در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبني بر اين كه چرا در استقلال بر خلاف ساير تيم هايي كه حضور داشت، موفق نشد، اظهار داشت: دوستانم مرا به زور به اين تيم بردند. اين تيم حاشيه هاي زيادي داشت و باعث شد من موفق نشوم.

در حال حاضر تيم هاي استقلال و پرسپوليس بزرگ نيستند و اين لقب را بايد به تيم هاي ذوب و برق داد كه در صدر جدول قرار گرفته اند. ديدار تيم هاي ذوب آهن و صبا با نتبجه دو بر دو به پايان رسيد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید