خرید شال ساعي:تصور نمي‌كنم پولادگر از كانديداتوري‌ام ناراضي باشد

هادي ساعي گفت: با توجه به برگزاري هفته اول مسابقات ليگ برتر تكواندو، هنوز تيم‌ها خود را به اصطلاح خوب جمع و جور نكرده‌اند ولي در مجموع هفته‌ي قابل قبولي بود.

مدال‌آور طلايي تكواندو ايران در المپيك پكن،‌ در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: حضور هفت تيم در ليگ برتر تكواندو قابل قبول است، به شرط آن كه تا پايان فصل نيز اين تعداد در ليگ باقي بمانند. فدراسيون بايد تلاش كند تا اسپانسر جذب كرده و از تيم‌هاي ليگي بيشتر حمايت شود. البته امروز شاهد نوسان تيم‌هاي ليگي در رشته‌هاي مختلف هستيم.

وي كه به عنوان يكي از دو ورزشكار المپيك ايران در مجمع عمومي كميته ملي المپيك حضور دارد، درباره انتخابات اين دوره گفت: همه اعضاي مجمع اين اختيار را دارند تا نسبت به آنچه كه احساس مي‌كنند و در نظر گرفتن نفع ورزش و تشخيص خود، به نحوي عمل كنند تا در نهايت به ورزش ايران كمك شود.

ساعي همچنين درباره تصميم براي كانديداتوري رياست فدراسيون تكواندو و موضع “پولادگر” در قبال آن، اظهار كرد: همواره گفته‌ام كه در هر جايگاهي به تكواندو كمك خواهم كرد. با پولادگر هم صحبتي نداشته‌ام ولي تصور نمي‌كنم پولادگر از اين تصميم احتمالي من ناراضي باشد زيرا همه مي‌توانند با در نظر داشتن شرايط كانديدا شوند.

اين ملي‌پوش تكواندو با بيان اينكه هنوز فرصت جراحي پاي مصدوم خود را پيدا نكرده است، ولي تا زماني كه امكان مسابقه دادن داشته باشد،‌ به حضور در تركيب اصلي تيم ملي فكر مي‌كند، درخصوص حضورش در استاديوم آزادي و تماشاي مسابقه فوتبال ايران – كره شمالي گفت: اين يك مسابقه ملي بود و با هدف حمايت از ملي‌پوشان و اينكه شايد بتوانم باعث شارژ روحي آنها شوم به ورزشگاه رفتم و تيم ايران نيز بازي خوبي را انجام داد.

گفتني است، به زودي فيلمي 70 دقيقه‌اي و مستند درباره زندگي هادي ساعي ساخته خواهد شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید