خرید شال انتقاد فابرگاس از ونگر

سسک فابرگاس گفت: سیاست جوانگرایی آرسن ونگر، شانس قهرمانی تیم فوتبال آرسنال در رقابت های این فصل لیگ برتر را به خطر می اندازد.

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، ملی پوش اسپانیایی تیم فوتبال آرسنال اعتقاد دارد این تیم بسیار جوان و کم تجربه است. الکساندر هلب، ماتیو فلامینی و گیلبرتو سیلوا به فروش رفته اند و توماس روسیچکی هم هنوز به مرز آمادگی برای بازگشت به میدان نرسیده است.

این بدین معناست که خط هافبک فعلی آرسنال در اختیار فابرگاس، دنیلسون، سمیرنصری و تئو والکات با میانگین سنی 20 سال قرار دارد. البته فابرگاس نسبت به سایرین سن بیشتری دارد و وقتی تنها 16 سال سن داشت از بارسلونا به توپچی ها پیوست.

وی گفت: تیم ما بسیار جوان است. باور این موضوع خیلی سخت است که من مسن ترین عضو خط هافبک آرسنال هستم. ما خیلی دشوار می توانیم به پیروزی برسیم چرا که تجربه لازم را نداریم. من فصل گذشته 13 گل به ثمر رساندم اما این تعداد گل حاصل نشد مگر با کمک بازیکنان کناری ام نظیر روسیچکی، فلامینی که کناره های زمین را پوشش می داد و هلب که برای من مثل یک برادر بود.

فابرگاس در ادامه اظهار داشت: تیم ما با انواع و اقسام مهارت ها بازی می کرد و به همان سختی آجرهای یک دیوار بودیم که حریفان نمی توانستند از ما گذر کنند. اکنون هیچکدام از آن بازیکنان در آرسنال حضور ندارند و ما با تفکر دفاعی در زمین حضور پیدا می کنیم و به قدر کافی مهارت ها فنی نداریم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید