خرید شال جدول رده‌بندي ليگ برتر

پس از برگزاري ديدارهاي معوقه هفته‌ي پنجم ليگ برتر تيم‌هاي پيكان، ذوب‌آهن و برق رده‌هاي اول تا سوم جدول رده‌بندي ليگ برتر به خود اختصاص دادند.

به گزارش ايسنا، در حالي كه ده هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال كشور برگزار شده است، رقابت‌هاي معوقه‌ي هفته‌ي پنجم ليگ برتر با برگزاري نه بازي طي روزهاي جمعه و شنبه پيگيري شد كه پس از انجام بازي‌هاي اين هفته، تيم پيكان قزوين در صدر جدول رده‌بندي قرار گرفت. تيم پيكان قزوين با 21 امتياز و تفاضل مثبت 10، در مكان نخست جدول رده‌بندي قرار دارد و ذوب‌آهن با همين تعداد امتياز و تفاضل گل مثبت چهار دوم است.

تيم برق شيراز با 19 امتياز و مس كرمان با 16 امتياز در رده‌هاي سوم و چهارم جدول رده‌بندي قرار دارند و استقلال و پرسپوليس تهران با 15 امتياز و به دليل تفاضل گل در رده‌هاي پنجم و ششم ايستادند. پاس همدان نيز با 15 امتياز در جايگاه هفتم جدول رده‌بندي قرار دارد.

تيم فوتبال سپاهان اصفهان نيز پس از كسب تساوي در بازي امروز مقابل سايپا با 14 امتياز به رده‌ي هشتم جدول رده‌بندي صعود كرد و صباي قم نيز با همين تعداد امتياز و تفاضل گل كمتر در رده‌ي نهم ايستاده است. مقاومت شهيد سپاسي شيراز با 11 امتياز، تيم فولاد خوزستان با 12 امتياز در جايگاه دهم جدول رده‌بندي قرار گرفته است و تيم‌هاي مقاومت شهيد سپاسي شيراز، ابومسلم مشهد و ملوان انزلي به ترتيب با 11 و 10 امتياز در رده‌هاي يازدهم تا سيزدهم جدول قرار گرفتند. پيام مشهد و استقلال اهواز نيز با 9 امتياز چهاردهم و پانزدهم هستند.

داماش گيلان با هشت امتياز در جايگاه شانزدهم قرار گرفته و سايپاي كرج و راه‌آهن شهر ري با شش امتياز و به دليل تفاضل گل دو تيم قعرنشين ليگ برتر فوتبال كشور در پايان هفته دهم هستند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید