خرید شال دوستی:نوجوانان ایران از جان مایه گذاشتند

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با تقدیر از تلاش های بازیکنان این تیم گفت: پیروزی بر کره جنوبی و کسب قهرمانی کار آسانی نبود اما ملی پوشان نوجوان ایران مردانه جنگیدند و به این مهم دست یافتند.

علی دوستی که پس از کسب نخستین قهرمانی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در آسیا با مهر گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: بردن کره به عنوان تیمی که هم از نظر تاکتیکی و هم از نظر تکنیکی در سطح بالایی از فوتبال قاره آسیا قرار دارد کار آسانی نبود اما ملی پوشان نوجوان ایران توانستند به این مهم دست پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران ادامه داد: لطف خدا و تلاش های بازیکنان و اعضای کادر فنی که بیش از دو سال ادامه داشت، در این بازی نتیجه داد و ما توانستیم با پیروزی برابر تیم قدرتمند کره جنوبی به این قهرمانی دست پیدا کنیم. من به این قهرمانی افتخار می کنم و به خود می بالم که با چنین بازیکنانی برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران قهرمان آسیا شدیم.

وی در ادامه از برنامه ریزی برای حضور پرقدرت این تیم در مسابقات جام جهانی خبر داد و افزود: قصد داریم با برنامه ریزی دقیق و اصولی تیمی آماده و قدرتمند را برای حضور در مسابقات جام جهانی آماده کنیم تا در این مسابقات هم بتوانیم از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.

علی دوستی ادامه داد: امیدوارم تیم های جوانان و بزرگسالان کشورمان نیز بتوانند با کسب نتایج لازم جواز حضور در مسابقات جام جهانی را کسب کنند تا کلکسیون موفقیت های فوتبال ایران در راه رسیدن به جام جهانی تکمیل شود.

تیم فوتبال نوجوانان کشورمان پس از کسب قهرمانی در مسابقات نوجوانان آسیا ساعت 24 روز دوشنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران خواهد شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید