خرید شال فروش تمام محصولات سايپا اينترنتي مي‌شود

مدير فروش شركت سايپا از اجراي طرح فروش اينترنتي تمام محصولات اين شركت در صورت نهايي شدن طي هفته‌ آينده خبر داد.

فرزاد نشان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت:‌ درحال حاضر حدود 15درصد توليدات سايپا بصورت اينترنتي فروخته مي‌شود و با اجراي اين طرح طي 5/4 ماه گذشته ارزش فروش اينترنتي سايپا به بيش از 200 ميليارد تومان رسيده‌است.
وي با بيان اينكه پرايد132، بنزين معمولي و 141 بيشترين حجم فروش اينترنتي را در بين محصولات سايپا به خود اختصاص مي‌دهد گفت: در صورتي‌كه فقط 15درصد از محصولات سايپا از طريق اينترنت فروخته شود ارزش فروش الكترونيكي ما تا پايان سال به 500 ميليارد تومان مي‌رسد و اگر كل فروش بصورت اينترنتي انجام شود اين رقم بيش از هزار ميليارد تومان خواهد بود.
وي سرعت در فروش محصول، ‌افزايش رضايت‌مندي مشتري و كاهش اشتباهات را از جمله مزاياي فروش اينترنتي خودرو عنوان كرد و افزود:‌ درحال حاضر محدوديتي در رنگ پرايد مورد درخواست مشتريان نداريم و امكان فروش پرايد با هر يك از رنگ‌هاي موجود در برنامه توليد اين خودرو وجود دارد.
نشان همچنين در واكنش به بحث‌هاي مطرح شده مبني بر وجود برخي موانع در خريد محصولات سايپا از طريق دريافت وام خودرو توضيح داد:‌ در گذشته بانك‌ها به صدور چك در دوجه سايپا اقدام مي‌كردند كه اين مسئله مشكلاتي را در اجراي طرح به همراه داشت.
وي افزود: در شرايط فعلي، بانك پيش فاكتور خريد خودرو را پشت نويسي مي‌كند و خريدار مي‌تواند محصول موردنظر خود را با آپشن‌هاي ‌مختلف و پرداخت هزينه اضافي به حساب سايپا تحويل بگيرد.
وي تاكيد كرد: سايپا تنها شركت است كه فروش محصولاتش تحت وب و بصورت آنلاين انجام مي‌شود و تا زماني‌كه قطعي اينترنت اتفاق نيفتد، فروش محصولات نيز متوقف نخواهد شد.

وي ادامه داد: سيستم فروش اينترنتي محصولات سايپا از شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته اجرا مي‌شود و فقط جمعه‌ها اين سيستم متوقف است.
مديرفروش سايپا درمورد توليد و فروش زانتيا نيز گفت:‌ تا زماني كه قطعات مورد نياز اين خودرو تامين شود، امكان توليد و فروش آن وجود دارد و تاكنون شركت سيتروئن به ما اعلام نكرده كه قطعات زانتيا را تا چه زماني تامين خواهد كرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید