خرید شال قطبی:استعفاء نمی دهم، اگر می‌خواهید اخراجم کنید!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت : پارسال هم گفتم من استعفاء نمی دهم وامسال هم همین است، اگر می خواهید من را اخراج كنید كه دراین صورت با قلبی پردرد از تیم محبوبم جدا می شوم.

به گزارش شبكه خبر ، افشین قطبی پس شكست مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: در دقایق نخست بازی در كار دفاعی اشتباه كردیم و همین موضوع باعث شد گل نخست را دریافت كنیم؛ البته داور هم پنالتی پرسپولیس را نادیده گرفت.

قطبی ادامه داد: وقتی تیمی از 35 متری گل می خورد و نمی تواند از دو متری گل بزند ؛ چنین وضعی برای آن طبیعی است ؛ وقتی نتیجه دو بر یك به سود فولاد شد تاكتیك را عوض كردیم و از جناح چپ به حریف حمله كردیم .

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران ادامه داد: در ابتدای بازی به علت نا هماهنگی خط دفاع گل خوردیم و وقتی كه نتیجه 3 بر یك به سود فولاد شد اعضای تیم به طوركلی تمركز خود را از دست دادند .
قطبی تاكید كرد: چهار موقعیت گل صد در صد داشتیم كه اعضای تیم مثل كریمی و ماركو با اشتباه خود آنرا را هدر دادند به هرحال فوتبال همین است و باید برای جبران این نتایج تلاش كنیم . بازیكنان پرسپولیس در ادامه با بازی های خوب خود این روند را تغییر می دهند و نتایج را جبران می كنند.

وی گفت: این موضوع جدید نیست كه پرسپولیس در اهواز موفق به بردن نشود و تاریخ بازی های پرسپولیس با تیم های اهوازی این موضوع را ثابت می كند ، در بازی مقابل فولاد 5 بازیكن اثر گذار پرسپولیس حضور نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصریح كرد: نمی خواهم این مسائل را برای شكست خود بهانه كنم ولی هر تیمی بهترین بازیكن های خود را نداشته باشد متضرر می شود.

قطبی با تبریك به فولاد خوزستان به علت بازی خوب این تیم گفت : از تماشاگران اهوازی شكایت دارم چون هر بار كه به این شهر آمدم در ورزشگاه فحاشی و پرتاب بطری را دیده ام ولی این كار شخصیت اهوازی ها نیست چون بیشتر مردم اهواز مهربان و مهماندوست هستند.

وی با اشاره به دو شكست اخیر پرسپولیس مقابل ابومسلم و فولاد گفت : برای پرسپولیس بازی كردن در شهرستان دشوار است چون انگیز های همه تیم ها مقابل پرسپولیس چند برابر می شود حتی یكی از بازیكنان ابومسلم در فرودگاه به من گفت فقط به شكست پرسپولیس فكر می كردم و به همین علت همه توان و انگیزه خود را به كار بردیم .

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت : باید با تمركز بیشتر به فكر رفع مشكلات دفاعی خود باشیم و برخی از خبرنگاران با گفته ها و نوشته های خود باعث به وجود آمدن روحیه منفی در میان بازیكنان شدید و به همین علت این بازیكنان اعتماد به نفس خود را از دست داده اند .

قطبی تصریح كرد: این نتیجه آخر دنیا نیست و پرسپولیس تا پایان فصل 24 بازی دیگر هم در پیش دارد و پرسپولیس از 10 بازی انجام شده 4 را بازی برده است كه این سه بازی از آنها در شهرستان ها برگزار شد.

وی تصریح كرد: نوید روز های خوشی را به هواداران می دهیم و باز هم قهرمان خواهیم شد .

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره گل نخست فولاد هم گفت : خودم هم نمی دانم چطور این توپ تبدیل به گل شد و وقتی به این صورت از 35 متری گل می خوری روحیه تیم خراب می شود.

قطبی افزود: باید در تمرینات بهتر عمل كنیم و بازیكنان را به فرم اصلی خود برگردانیم هواداران هم باید در این موقعیت حساس از تیم حمایت كنند تا به حالت اولیه خود برگردیم .

وی تصریح كرد: تاكیتیك هایی كه استفاده كردیم خیلی خوب بوده است ولی فقط نتیجه نمی دهد تبدیل به بدترین تاكتیك ها می شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره احتمال اخراجش از این تیم به وضع پارسال خود در این باشگاه اشاره و تاكید كرد: استعفاء نمی دهم ولی حق طبیعی باشگاه است كه من را اخراج كند؛ پارسال هم همین اتفاق پس از بازی با استقلال اهواز برای من افتاد.

قطبی خاطرنشان كرد: پارسال هم گفتم من استعفاء نمی دهم و امسال هم همین است ، اگر می خواهید من را اخراج كنید كه در این صورت با قلبی پردرد از تیم محبوبم جدا می شوم. باید بگویم برای من جا زیاد است و حق باشگاه هم است كه سرمربی تیم را عوض كند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید