خرید شال وحید شمسایی سفیر گل کوچک

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان به عنوان سفیر برگزاری مسابقات امسال گل کوچک محله ای تهران انتخاب شد.

به گزارش مهر، وحید شمسایی آقای گل فوتسال جهان و کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان که یکی از تاثیرگزارترین بازیکنان تیم ملی در جام جهانی فوتسال بود در رقابتهای امسال نوکیا، به عنوان سفیر این شرکت فعالیت می کند.

شمسایی که به تازگی از سفر برزیل بازگشته است ضمن تایید این خبر گفت: من امسال همچون سال گذشته سفیر نوکیا در مسابقات گل کوچک هستم و جا دارد از مسئولان این شرکت تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که علاوه بر فوتبال، در رقابتهای امسال که از روز دوشنبه هفته جاری آغاز می شود، بسکتبال خیابانی و اسکیت بورد را هم قرار داده اند که این نشان دهنده توجه و اهمیت ویژه آنها به جوانان ایرانی و تشویق و ترغیب آنها به ورزش می باشد که بدون شک این امری مقدس است.

آقای گل فوتسال جهان در ادامه صحبتهای خود افزود: شما شاهد بودید که در سال گذشته بسیاری از جوانان ایران از اقصی نقاط کشورمان آمدند، ثبت نام کردند و با هم به رقابت پرداختند و در پایان هم با قهرمانان برزیل مصاف دادند.

شمسایی ادامه داد: همین که جوانان از وقت صرف کردن در کوچه و خیابان به ورزش کردن روی آورند جای بسی خوشحالی است و ما باید تلاش عزیزان در شرکت نوکیا را ارج نهاده و با انعکاس اخبار آنها ، مایه دلگرمی و حضور هر چه بیشتر در آنها در میادین ورزشی کشورمان باشیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید