خرید شال گلايه از وضعيت مترو تهران ـ کرج

يکي از بينندگان «» در پيامي نوشت: مبادا در آسايش امروز از رنج و مصيبت‌هاي ديروز غافل شويم. اين جمله‌اي است كه در محوطه ايستگاه مترو كرج در كنار تصويري از جانفشاني‌هاي رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس نگاشته شده است. ولي اگر از قطارهاي 30/6 الي 8 صبح بويژه قطارهاي 48/6 و 08/7 سريع السير را از كرج به طرف تهران استفاده كرده باشيد، نه تنها اين جمله در ذهنتان تداعي مي‌كند، بلكه رنج و مصيبت‌هاي ديروز برايتان زنده مي‌شود و كمك خوبي براي درك رنج و مصيبت‌هاي ديروز براي نسل جوانمان است.قطارهاي مترو گلشهر ـ كرج ـ تهران و بر عكس در اوقات روز هر 15 دقيقه يك قطار حركت مي‌كند به جز صبح‌ها كه از ساعت 18/6 الي 18/7 صبح به جز ايام تعطيل هر 10 دقيقه يك قطار حركت مي‌كند كه دو قطار آن همان‌طور كه گفته شد، اكسپرس است؛ يعني از گلشهر و كرج تا تهران ايستگاه ندارد، ولي به اكسپرس بيشتر شباهت دارد؛ زيرا افراد تا تهران پرس مي‌شوند.
 
معمولا قطارهاي 30/6 الي 8 ساعات صبح در گلشهر پر از جمعيت شده و جايي براي مسافران ايستگاه كرج نمي‌ماند و اين موضوع را مسئولان مترو آشکارا و به‌راحتي مي‌بينند و حجم زياد مسافر و ازدحام جمعيت در اين ايستگاه بوضوح مشاهده مي‌شود.
 
همچنين در قطارهاي ساعات بعد از ظهر از تهران به طرف كرج و گلشهر اين حجم زياد مسافر و ازدحام جمعيت با اينكه ساعات پر تردد طولاني شده، ديده مي‌شود و خود شاهدي ناظر بر اين ادعاي ماست، به نظر مي‌آيد كه ساعات حركت قطارها صبح‌ها بايد به 5 دقيقه كاهش پيدا كند و اگر دو يا سه قطار ويژه ايستگاه كرج به تهران نيز گذاشته شود، مي‌تواند اين ازدحام مسافر در اين مسير پرتردد را سامان بخشد.البته بايد اين نكته را نيز يادآور شد كه خيلي از مسافران اين مسير به خاطر شلوغي قطار از خودرو استفاد مي‌كنند و همه مسائل مطرح شده را مي‌توان با دوربين‌هاي مدار بسته شاهد بود و صحت و سقم آن را دريافت.
 

بنابراين از مسئولان محترم نظام بويژه رياست محترم جمهور، نمايندگان محترم كرج در مجلس، فرماندار محترم كرج، مسئولان محترم مترو تهران و حومه، مسئولان محترم با عناوين كلانشهر كرج! و… تقاضا مي‌شود با بررسي اين معضل و اختصاص چند قطار اضافه به اين مسير، اين خدمت خداپسندانه را از مردم اين شهر دريغ نكنند.
انشاءا…
فمن يعمل مثقال ذره خيرا يره و من يعمل مثقال ذره شر يره يكي از مسافران اين مسير

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید