خرید شال تجلیل ضرغامی از عوامل برنامه‏های رمضان

رئیس رسانه ملی در دیدارهای جداگانه با دست اندرکاران برنامه های رادیو و تلویزیون در ماه مبارک رمضان و عوامل تولید مستند دفاع مقدس واحد مرکزی خبر، از تلاش تأثیرگذار آنها قدردانی کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر:در بخش برنامه های غیرنمایشی رادیو در ماه مبارک رمضان از دست اندرکاران ویژه برنامه های سحر و افطار شبکه های رادیویی ایران ، قرآن ، معارف و جوان قدردانی شد.

در بخش برنامه های غیرنمایشی تلویزیونی نیز رئیس سازمان صدا و سیما از عوامل تولید برنامه «سحرهای ماه مبارک رمضان» شبکه یک ، «ماه من سلام» شبکه دو، «ماه محبوب» شبکه سوم سیما ، «معنای زندگی» شبکه چهار و «جشن رمضان» شبکه پنجم سیما تجلیل کرد.

از بهرام محمدی نیا مدیر کل مرکز صدا و سیمای قم و برنامه سازان این مرکز نیز به دلیل تلاش ارزشمند در تولید برنامه های مفید معارفی بخصوص تهیه سخنرانی مراجع عظام تقلید برای پخش در شبکه های مختلف سیما در ایام ماه مبارک رمضان قدردانی شد.

همچنین عوامل تولید مستند دفاع مقدس بویژه عبدالرضا بوالی رئیس واحد مرکزی خبر مورد تقدیر قرار گرفتند.

عوامل و هنرمندان مجموعه های نمایشی «روز حسرت» و «مثل هیچ کس» نیز به دلیل پرداخت هنرمندانه به ارزش های معنوی و دینی مورد تحسین قرار گرفتند.

آقای ضرغامی در این دیدارها با تأکید بر ضرورت گسترش مفاهیم معنوی ، دینی و ارزشی در ساختارها و قالب های نو و تأثیرگذار از همه صاحب نظران برای هم فکری با رویکرد جدید رسانه ملی و نقد عالمانه و دلسوزانه در این عرصه دعوت به همکاری کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید