خرید شال سمينار خصوصي‌سازي فوتبال در تهران

سمينار خصوصي‌سازي فوتبال بيستم آذرماه در دانشگاه تربيت مدرس برگزار مي‌شود.

محمد احساني، عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس در گفت‌وگو با ايسنا، در رابطه با اين سمينار تصريح كرد: سمينار خصوصي‌سازي فوتبال با حضور كارشناسان، صاحب‌نظران و نخبگان علمي و اجرايي فوتبال و به ميزباني دانشگاه تربيت مدرس، آذرماه سال جاري برگزار خواهد شد.

وي ادامه داد: از تمام مديران باشگاه‌ها، مسوولين فدراسيون، پيشكسوتان و افراد علمي در زمينه فوتبال براي حضور در اين همايش دعوت خواهد شد.

احساني به نياز ضروري فوتبال حرفه‌يي به علمي شدن اشاره كرد و گفت: با توجه به اينكه AFC از ايران خواسته است كه تا سال 2009 خود را به استانداردهاي حرفه‌اي جهان برساند لازم است هرچه سريع‌تر فوتبال كشور را به سمت علمي شدن سوق دهيم و مديران باشگاه‌هاي فوتبال بايد با استانداردهاي جهاني آشنا شوند.

وي تاكيد كرد: براي پيشبرد ورزش حرفه‌اي بايد كارهاي علمي انجام دهيم، ساختار و تشكيلات ايران نبايد از تشكيلات فيفا و AFC جدا باشد.

عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس از فاصله بين بدنه علمي و اجرايي ياد كرد و گفت: فوتبال كشور به صورت حرفه‌ايي بايد علمي شود. هدف از برگزاري اين همايش اين است كه نيروهاي علمي و اجرايي ورزش را به هم نزديك كرده و اين فاصله را كم كنيم.

وي در پايان تصريح كرد: از چند استاد داخلي و خارجي نيز براي حضور در اين همايش دعوت خواهيم كرد.

محمد احساني، رضا قراخانلو، محمد خبيري و نصرالله سجادي اعضاي كميته علمي اين همايش هستند. آخرين مهلت ارسال مقاله به دبيرخانه همايش بيستم آبان ماه است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید