خرید شال بازي برزيلي‌ها براي طوفانزدگان ميانمار

منابع خبري، امروز يکشنبه، از قصد برزيل براي برگزاري بازيهاي دوستانه اي در ميانمار خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از يانگون، رسانه هاي دولتي ميانمار اعلام کردند تيمي از فوتباليست هاي برزيلي از جمله برخي از بازيکنان قديمي تيم ملي فوتبال اين کشور که در مسابقات جام جهاني فوتبال حضور داشته اند، در ماه جاري بازي خيريه اي در ميانمار به منظور جمع اوري کمک هاي مالي براي قربانيان طوفان در اين کشور، انجام خواهند داد.

روزنامه ميانمار زبان ميانما اهلين Myanma Ahlin گزارش داد: اين تيم متشکل از فوتباليست هاي برزيلي در بيست و ششم و بيست و هشتم ماه اکتبر، بازيهاي دوستانه اي در برابر تيم هاي محلي ميانماري در دو ورزشگاه فوتبال در يانگون، شهر اصلي ميانمار، برگزار خواهد کرد.

در ادامه اين گزارش آمده است: که اين هفده بازيکن برزيلي از جمله پائولو سرجيو ستاره تيم ملي فوتبال برزيل در جام جهاني سال هزار و نصهد و نود و چهار و سزار سامپايو بازيکن تيم ملي اين کشور در جام جهاني سال هزار و نهصد و نود و هشت، در بيست و هفتم ماه اکتبر براي ديدار از دو منطقه طوفان زده، به دلتاي ايراوادي سفر خواهند کرد.

اين روزنامه ميانماري نوشته است، که همه عوايد ناشي از فروش بليط بين دو و نيم تا چهار دلاري اين بازيهاي خيريه براي کمک به قربانيان اين طوفان اختصاص خواهد يافت.

گفتني است، دستکم صد و سي و هشت هزار تن براثر وقوع طوفان نارگيس در ماه مه در ميانمار کشته يا مفقود شدند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید