خرید شال ورزش‌هاي ديگر محكوم به حذف‌اند

سرپرست تيم بسكتبال صباباتري گفت: اگر بخواهم در يك كلام دليل واگذاري تيم صباباتري را توصيف كنم، بايد بگويم؛ فوتبال!

نصراله معيني در گفت‌وگو با ايسنا، با انتقاد از سياست‌هاي موجود بر ورزش كشور كه همه چيز را در فوتبال خلاصه كرده است، اظهار داشت: زماني كه فينال مسابقات ليگ برتر بسكتبال بين دو تيم بزرگ و محبوب كشور در بسكتبال از طريق تلويزيون به طور زنده پخش نمي‌شود، يعني باشگاه‌دارها، مي‌توانيد تيم بسكتبال را حذف يا امتيازش را واگذار كنيد.

وي افزود: متاسفانه بايد بگويم ورزش‌هاي ديگر در مقابل فوتبال در ايران محكوم به حذف يا محو شدن هستند.

سرپرست تيم بسكتبال صباباتري با اشاره به نشست چند ماه گذشته مسوولان سازمان ورزش و معاونين استانداري قم، خاطرنشان كرد: در نشستي كه صورت جلسه‌ي آن موجود است همه‌ي دست اندركاران ورزشي و مسوولان امر حاضر در جلسه متعهد شدند كه تيم بسكتبال صباباتري به عنوان قهرمان آسيا به حياتش در ورزش صباباتري ادامه دهد اما، واقعا نمي‌دانم كه در آن روزها چه گذشت كه همه چيز منتفي اعلام شد.

وي با بيان اينكه به كار در تيم صباباتري فراتر از يك شغل نگاه مي‌شود، يادآور شد: حامد حدادي‌ها پس از زحمات مربيان پيشين‌شان از صبا به بسكتبال دنيا و NBA معرفي شدند. اما در حالي كه بيش از 12 بازيكن مشتاق پيشرفت و ملي‌پوش و نامدار ايران در تيم تمرين مي‌كردند، با چشم‌پوشي از نام آنها همه چيز را فراموش كردند.

وي با اشاره به شرايط جديد تيم بسكتبال صباباتري متذكر شد: موقعيت ما مثل دانش آموز فعالي است كه در دانشگاه شاگرد اول مي‌شود اما، بعد خانواده‌اش او را از خانه بيرون مي‌كنند. آيا ما فرزند مظلوم خانواده صباباتري نبوده‌ايم؟ ما ديگر چه كاري بايد براي بسكتبال مي‌كرديم كه نكرديم.

معيني در پايان گفت: به هر حال با وجود تمامي بي‌مهري‌ها همچنان تمرينات ما ادامه دارد واميدواريم بتوانيم با جلب نظر سرمايه‌گذاران مالي مورد مذاكره حيات تازه‌اي به تيم بدهيم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید