خرید شال موفقيت رزمايش «فدائيان حريم ولايت»

آخرين مرحله رزمايش «فدائيان حريم ولايت» با تير اندازي جنگنده‌هاي نيروي هوايي ارتش به اهداف از پيش تعيين شده و با حضور مقامات كشوري و لشكري با موفقيت به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي نيروي هوايي ارتش، امير خلبان حسين چيت‌فروش سخنگوي رزمايش «فدائيان حريم ولايت» اظهار داشت: در آخرين مرحله از اين رزمايش، هواپيماهاي شكاري صاعقه و سوخو 24 با حمل بمب‌هاي هوشمند ساخته شده توسط متخصصين داخلي اهداف مورد نظر را با دقت بمباران كردند.
همچنين هواپيماهاي f14 ،f5 ،f4 و ميگ29 با ارتقاء توان و انجام مانورهاي خلاقانه و مبتكرانه متناسب با نبرد ناهمطراز با ماموريت خود پايان دادند.
وي افزود: در بخش ديگري از اين رزمايش عمليات رزم شبانه توسط جنگنده هاي شكاري اجرا شد.
همچنين يگان‌هاي پياده سوار زرهي و توپخانه نيروي زميني ارتش مستقر در منطقه غرب و شمال غرب، با اجراي تاكتيك‌هاي نوين عملياتي و رزمي، اهداف از پيش تعيين شده را مورد هدف قرار دادند كه اين عمليات با پشتيباني جنگنده‌هاي شكاري نيروي هوايي ارتش به كار خود پايان داد و هماهنگي كامل عمليات تاكتيكي هوايي و پشتيباني نزديك زميني با نيروهاي زميني متناسب با نبرد ناهمطراز از وجه باز اين رزمايش بود.
امير چيت فروش افزود: به حمدالله ما در اين رزمايش به تمام اهداف خود دست يافتيم و متخصصين و محققين نظامي ما فصل جديدي از آئين نامه‌هاي عملياتي را با موفقيت بررسي و مورد اجرا قرار دادند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید