خرید شال دوست دارم در آرسنال يا رئال مادريد بازي كنم

آقاي گل مسابقات فوتبال نوجوانان آسيا گفت: دوست دارم روزي در آرسنال يا رئال مادريد بازي كنم.

به گزارش ايسنا، كاوه رضايي بهترين گلزن مسابقات فوتبال نوجوانان آسيا پس از بازگشت به ايران در فرودگام امام خميني (ره) اظهار كرد: تيم با قهرماني در آسيا دل مردم ايران را شاد كرد و اميدوارم با حمايت‌هاي بيشتر بتوانيم در جام جهاني نيز موفق باشيم.

وي درباره‌ عملكردش در مسابقات نوجوانان آسيا نيز گفت: از اينكه توانستم با گلزني‌هايم در موفقيت تيم ملي نوجوان موثر باشم، بسيار خوشحالم. البته معتقدم مي‌توانستم گل‌هاي بيشتري نيز به ثمر برسانم كه از موقعيت‌هايم استفاده نكردم. در هر صورت از اين كه عنوان آقاي گلي رقابت‌ها را بدست آ‌وردم، بسيار خوشحالم.

وي افزود: تيم ايران از ابتدا براي قهرماني به اين مسابقات آمده بود و تصور مي‌كنم با عملكرد خوب خود نشان داد كه شايستگي اين قهرماني را دارد.

رضايي درباره‌ي سقف آرزوهاي خود نيز گفت: اميدوارم روزي بتوانم علاوه بر بازي در تيم ملي فوتبال ايران، در تيم‌هاي بزرگ دنيا همچون آرسنال يا رئال مادريد به ميدان بروم.

كاوه رضايي دشوارترين بازي تيم ايران را بازي مقابل سوريه عنوان كرد و افزود: فشار رواني ما براي اين بازي بسيار بالا بود چرا كه اهميت اين بازي از ديدار فينال نيز بيشتر بود. بازي با سوريه حكم مرگ و زندگي را داشت چرا كه تيم برنده به جام جهاني صعود مي‌كرد و تيم بازنده حذف مي‌شد.

رضايي افزود: بي‌ترديد نقش علي دوستي در رسيدن تيم ايران به مقام قهرماني آسيا غير قابل انكار است و البته لطف خداوند ما را به اين موفقيت رساند.

كاوه رضايي در پايان گفت: اميدوارم اين قهرماني سبب شود تا مسوولان هرچه بيشتر به تيم‌هاي پايه‌اي فوتبال توجه كنند. معتقدم بايد به كل فوتبال پايه رسيدگي بيشتري شود چرا كه استعدادهاي بسياري در فوتبال ما وجود دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید