خرید شال كوكل گفته‌هايش در دويچه‌وله را تاييد كرد

دروازه بان آلماني فصل گذشته تيم پيكان گفت: تصميمي براي ترك هميشگي فوتبال ايران نگرفتم.

روني كوكل در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: خوشحالم كه همكاري خوبي در ايران همراه با تيم پيكان داشتم. من از اين حضور به خاطرات خوبي رسيدم كه به من كمك كرد تا بهتر با مردم ايران آشنا شوم.

اين دروازه بان كه اولين بازيكن آلماني ليگ برتر ايران محسوب مي شود، افزود: در مورد مسائل فوتبال و حضورم در تيم پيكان رغبتي به صحبت ندارم. همه چيز در ارتباط با گذشته است و من به آينده نگاه مي كنم.

او آنگاه گفت: در آخرين مصاحبه خود، در مورد شرايطي كه براي من در پيكان وجود داشت با يك پايگاه خبري آلماني در پايان فصل تابستان صحبت كردم و هر چه لازم بود را گفتم.
او در مورد وضعيت خود بيان كرد: در حال حاضر صبح و عصر تمرين مي كنم تاهمچنان آماده باشم.

كوكل در مورد اين نكته كه ادعا كرده براي هميشه به بازي در فوتبال ايران پايان داده است، گفت: من چنين حرفي نزده ام. از چند تيم ليگ ايران نيز پيشنهاداتي دارم و اگر شرايط فراهم شود مي توانم بازگردم.

او ادامه داد:‌مي توانم اين نكته را هم اضافه كنم كه براي ادامه همكاري ها در ايران ، حتي هيچ مانعي از طرف خانواده ام وجود ندارد. زيرا آنها علاقمند هستند تا به كار در ايران ادامه دهم؛ ولي در حال حاضر چنين تصميمي ندارم.

اين دروازه بان 33 ساله افزود در حال مذاكره با تيم هاي دسته دوم و سوم بوندس ليگا است.

گفتني است، با توجه به آنكه چندي پيش اين دروازه ‌بان عنوان كرده بود، مربي‌اش در يكي از باشگاه هاي داخلي از او درخواست وجه كرده، برخي رسانه ها از تكذسيب اين موضوع توسط مدير برنامه يا دلال او كرده بودند، كه او با بيان اين جملات، گفته هاي پيشينش را تاييد كرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید