خرید شال 10 دلیل علاقه آمریکایی‏ها به بحران اقتصادی

در آمریکا وضعیتی پیش آمده که به نظر می رسد اجازه نخواهد داد بحرانی که کل اقتصاد این کشور را در بر گرفته باعث افسردگی گسترده میان مردم شود.

به گزارش «ریا نووستی» از شبکه تلویزیونی اقتصادی CNBC ، 10 دلیل وجود دارد که مردم به رکودی که کشور را در بر گرفته علاقه مند شود.

صرف شام در منزل، نبود صف در پمپ بنزین ها، تخفیف های بزرگ، کم شدن آگهی های تبلیغاتی، “فیت نس” مجانی، و آشتی مجدد با طبیعت و فرآورده های طبیعی از جمله آنهاست.

از نظر آمریکایی ها مهمترین برتری بحران مالی آنست که خانواده برای صرفه جویی در صرف شام در رستوران ها و غیره بالاخره به سنت صرف شام خانوادگی می پردازند.

همچنین بازگشت مردم به کشت و زرع و استفاده از فرآورده های باغچه ای نیز از موارد صرفه جویی های اقتصادی است. همین امر باعث تحرک فیزیکی برای فرد شده و خطر بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد که بعبارت دیگر خود یک “فیت نس” رایگان است.

با اینکه برای پر کردن باک خودروها نیز نیاز به مصرف مقادیر هنگفتی پول است اما اینکه برای این منظور نیاز به معطل شدن در صف های طولانی در پمپ بنزین ها نیست خود یک ارجحیت بشمار می رود. همچنین مردم بالاخره می توانند خودروهای جیپ پرحجم را خریداری کنند که کمپانی ها از ترش ورشکستگی تخفیف های هنگفتی برای فروش آنها ارائه می دهند.

بحران بهترین زمان برای آنست که یک تجارت (بیزنس) خصوصی را آغاز کرد. شبکه CNBC به موارد افسانه ای شکل گیری کمپانی های غول آسایی مانند ” Microsoft”، ” Hewlett-Packard” و یا کمپانی Walt Disney اشاره می کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید