خرید شال در مشهد؛ يك دربي با يك مربي

بعد از برگزاري ديدارهاي عقب‌افتاده هفته پنجم بالاخره نوبت به هفته يازدهم رسيد.

به گزارش دنياي اقتصاد، استقلال تهران كه در بازي عقب‌افتاده‌اش مقابل برق شيراز به تساوي دست يافت اين هفته بايد به مصاف پاس همدان برود. استقلالي‌ها كه با اين يك امتياز توانستند يك پله بالاتر از پرسپوليس قرار بگيرند به دنبال بيشتر كردن فاصله‌شان با اين تيم هستند.

پاس همدان كه در اين چند هفته خودش را به نيمه بالايي جدول رسانده و در رده هفتم قرار دارد حاضر نيست با از دست دادن امتياز باز هم به رده‌هاي پايين بازگردد.

بايد ديد وينكو بگوويچ و امير قلعه‌نوعي كه هر دو،تيم‌هايشان چهار برد دارند كدام يك در كسب پنجمين پيروزي موفق خواهند بود.راه‌آهن- صبا باتري كه زماني يكي از دربي‌هاي تهران بود يكي ديگر از بازي‌هاي اين هفته است. صبايي‌ها كه علاقه خاصي به تساوي دارند هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن نيز موفق به كسب يك امتياز شدند.

در مقابل راه‌آهني‌ها با محمود ياوري هم نتوانستند از قعر جدول جدا شوند. محمودخان كه هنوز اولين پيروزي را با تيم جديدش كسب نكرده انگيزه‌هاي زيادي براي اين بازي دارد.

پيام خراسان- ابومسلم مشهد، يك دربي با يك مربي
اگرچه خداداد عزيزي سرمربي پيام است و برگي زر سرمربي ابومسلم اما در مشهد همه مي‌دانند كه تيم، خداداد و برگي زر ندارد! اگرچه حساسيت اين بازي قابل مقايسه با زماني نيست كه اكبر ميثاقيان در ابومسلم بود به هر حال اين هم دربي است با جذابيت‌هاي خودش.
در حالي كه مشهدي‌ها به مصاف هم مي‌روند اكبر ميثاقيان بايد با ملوان انزلي ديدار كند. استقلال اهواز پس از شكست مقابل پيام شرايط نامناسبي در جدول پيدا كرده.
ملواني‌ها هم شرايط بهتري از حريف خود ندارند. اين سه امتياز حكم مرگ و زندگي را براي ميثاقيان و احمدزاده دارد.

مقاومت سپاسي نيز به مصاف تيم دوم جدول يعني ذوب‌آهن اصفهان مي‌رود

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید