خرید شال شمس:شفاهی به توافق رسیدم

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان از توافق شفاهی خود با مسئولان فدراسیون فوتبال برای تداوم همکاری با این تیم در چهار سال آینده خبر داد.

حسین شمس در گفتگو با مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: شب گذشته نشستی با آقای تاج ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته تیم‌های ملی داشتم که طی این نشست بصورت شفاهی به توافق رسیدیم که من تا جام جهانی آینده سرمربی تیم ملی فوتسال ایران باشم.

وی ادامه داد: در نشست با آقای تاج خواسته‌های خود را مطرح کردم که مورد موافقیت ایشان قرار گرفت. رئیس کمیته تیم‌های ملی همچین از من خواست برنامه‌های تیم ملی برای آینده را تدوین کرده و به این کمیته ارائه کنم، همچنین تاکید کرد رقم مورد نظر خود برای امضا قرارداد با فدراسیون فوتبال را اعلام کنم تا مقدمات امضا این قرارداد فراهم آید.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان با اذعان به اینکه برنامه‌های هدایت تیم ملی را متناسب با استانداردهای روز دنیا تنظیم و تدوین خواهد کرد، در تشریح اهداف آینده خود در این تیم گفت: یکی از برنامه‌های ما حفظ جایگاه فوتسال ایران در رده چهارم رنکینگ دنیاست و اینکه آن را حداکثر یک یا دو رده ارتقا بخشیم. ارتقا جایگاه فوتسال ایران مستلزم این است که حداقل ماهی یکبار تیم ملی در میدان حضور یافته و با تیم‌های مطرح دنیا بازی کند.

شمس در پاسخ به این سئوال که “خواسته‌های شما برای هدایت تیم ملی چه چیزهایی بوده است؟”، گفت: من از فدراسیون فوتبال چیزی نخواستم که مشکل‌ساز شود. فقط آقای تاج درخواست کردم نگاه فدراسیون فوتبال به فوتسال همسو با نگاه امروز مردم به این رشته باشد. خوشبختانه ایشان از این موضوع استقبال کرده و حسن نیت نشان دادند.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که با فدراسیون فوتبال ایران برای تداوم همکاری به مدت چهار سال دیگر به توافق رسیده است، ظاهرا از تیم‌های خارجی نیز پیشنهادهایی دریافت کرده است. وی در این خصوص گفت: من دنبال بازارگرمی نیستم اما پیش از حضور در مسابقات جام جهانی زمانی که برای تدریس به استرالیا رفتم مسئولان فوتسال این کشور از من خواستند تا در پایان مدت قراردادم با فدراسیون فوتبال ایران (پایان ماه دسامبر) برای پذیرش هدایت تیم ملی فوتسال استرالیا با آنها مذاکره کنم.

وی تصریح کرد: در جریان مسابقات جام جهانی نیز آنالیزور تیم ملی فوتسال ژاپن با من برای پذیرش هدایت تیم ملی این کشور گفتگو کرد اما من به خاطر تیم ملی ایران حاضر به مذاکره با آنها نشدم. امروز خیلی خوشحالم از اینکه دوباره با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسیده و به خواسته قلبی خود دست یافته‌‎ام.

شمس در خاتمه خاطر نشان کرد: جوان‌های امروز فوتبال ایران در چهار سال دیگر به اوج خود می رسند و زمان بهره‌برداری از میوه این نهال‌های نورس است. برای من هدایت تیم ملی ایران به مراتب آسان‌تر از استرالیا و ژاپن است چرا که این تیم قابلیت و پتانسیل رسیدن به مقام چهارم دنیا را دارد. من خود تیم ملی فوتسال ایران را ساخته‌ام و احساس می کنم می توانم با همین بازیکنان جوان چهار سال بعد شگفتی امروز را کامل کنیم به همین خاطر بدون پیش شرط مالی با فدراسیون فوتبال توافق کردم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید