خرید شال معاون جدید وزير كشور معارفه شد

مراسم توديع معاون سابق وزير كشور و معارفه كامران دانشجو به عنوان معاون سياسي جديد و جانشين وزير كشور با حضور جمعي از فرمانداران و معاونان وزارت كشور، هم‌چنين نمايندگان مجلس در وزارت كشور برگزار شد. در اين مراسم عليرضا افشار در پاسخ به دعوت براي سخنراني، بدون حضور در پشت تريبون از جايگاه حضار براي معاون سياسي جديد وزيرت كشور آرزوي موفقيت كرد.

به گزارش ايسنا، كامران دانشجو نيز طي سخناني در مراسم معارفه‌اش به عنوان معاون سياسي جديد وزير كشور اظهار كرد: با عنايت به حساسيت تصميم‌سازي و تصميم‌گيري در وزارت كشور و تبعات سياسي، امنيتي، عمراني، فرهنگي و اجتماعي اين تصميمات، ارايه‌ يك الگوي سالم كاري، اخلاقي، فرهنگي و اجتماعي كه نشات گرفته از آموزه‌هاي ديني و فرهنگ انتظار باشد، مي‌تواند در سلامت، نشاط و شادابي جامعه، خدمت‌رساني هرچه بيشتر به همه‌ اقشار و عزت، اقتدار و همبستگي ملي نقشي بي‌بديل داشته باشد.

وي تصريح كرد: اين مهم ميسر نخواهد شد مگر آن‌كه همكاري بين سازمان‌ها و نهادهاي سراسر كشور از مرز هماهنگي فراتر رفته و به همدلي تبديل شود.

وي افزود: اينجانب در همين جا خداوند سبحان را شاهد مي‌گيرم كه براي خدمتگزاري بي‌منت به مردم و در راستاي برنامه‌هاي ارايه شده از طرف وزير محترم كشور به مجلس شوراي اسلامي و با سرلوحه قرار دادن چهار اصل بنيادين مقام محترم رياست جمهوري مبتني بر عدالت‌گستري، مهرورزي با بندگان خدا، خدمتگزاري به آحاد ملت و تعالي مادي و معنوي كشور، اولا هرآن‌چه را كه لازم باشد در راستاي ايجاد همدلي بين دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌ها انجام دهم و ثانيا دست تك تك مردم غيور، سلحشور، زحمتكش و ولايت‌مدار ايران اسلامي را براي همكاري بفشارم تا ان‌شاءالله با حمايت مقام عالي وزارت و همكاري معاونين، استانداران، فرمانداران و ديگر مسوولين كشوري و لشگري و با ياري خداوند متعال در راستاي سعادت دنيا و آخرت، خدمتگزاري همدل و همراه با مردم باشم.

معاون سياسي جديد وزير كشور در ادامه، اولويت‌هاي برنامه‌ خود در پست جديد را در شش محور عنوان كرد و گفت: اولويت اول؛ انجام كليه ماموريت‌ها و وظايفي كه از طرف وزير محترم كشور به عهده اينجانب به عنوان جانشين وزير گذاشته مي‌شود، با توكل و اميد به ياري خداوند متعال و با بهره‌گيري از تمام توان و تجربه‌ خود و همكاري و همدلي معاونين محترم وزير، استانداران و كليه‌ مسوولان دلسوز كشور. اولويت دوم؛ نگاه علمي و دين‌مدار به پديده‌هاي مختلف و بهره‌گيري از دانايي و توانايي نيروهاي متدين و نخبگان كشور براي تبديل تهديدات به فرصت‌ها و ايجاد نشاط و شادابي در تمامي ساز و كارها و لايه‌هاي اجتماعي. اولويت‌ سوم؛ شفاف‌سازي گردش كار و آشنا نمودن ارباب رجوع به حقوق قانوني خود و احترام به حمايت از حقوق حقه مراجعين و نهايتا جلب رضايت آن‌ها.

وي افزود: اولويت چهارم؛ گردش نخبگان و ساماندهي و برقراري ارتباط هرچه بيشتر بين شبكه علمي، سياسي و اجرايي كشور و پيوند بين حوزه‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري. اولويت پنجم؛ تلاش در جهت ارتقاي كيفيت و گسترش مشاركت سياسي مردم در نظام سازمان‌يافته و ساماندهي و حمايت هرچه بيشتر از فعاليت احزاب و گروه‌هاي سياسي در چارچوب قانون و نيز حمايت و گسترش فعاليت كانون‌هاي فرهنگي و اجتماعي در سطح كشور. اولويت ششم؛ تعامل با تمامي نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي و نظارتي، احزاب و تشكل‌هاي قانوني و تمامي شخصيت‌هاي موثر در انتخابات براي برگزاري انتخاباتي رقابتي، مردمي و بانشاط در چارچوب قانون و رعايت اخلاق اسلامي با امانت‌داري و صيانت كامل از آراي مردم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید