خرید شال احسان حدادي:تمريناتم را از سر مي‌گيرم

ركورد دار پرتاب ديسك آسيا گفت: با نظر پزشك آلماني تا يك ماه ديگر مي‌توانم تمريناتم را آغاز كنم.

احسان حدادي در گفت و گو با فارس، عنوان كرد: پس از مسابقات اشتوتگارت آلمان و كسب عنوان نخست جدول ليگ در مجموع مسابقات، براي پيگيري درمان راهي فنلاند شدم. در آنجا پزشكان گفتند اگر تحت عمل جراحي قرار بگيرم حداقل نبايد تا يك سال نيم آينده پرتابي داشته باشم.

وي افزود: با توجه به اين امر راهي روسيه شدم كه در آنجا نيز پزشكان پيشنهاد عمل جراحي را دادند. بالاخره با برنامه ريزي مدير برنامه هايم سراغ پزشكي كه قبلا الكنا را درمان كرده بود رفتم. به اين جهت مجدد به آلمان بازگشتم. پس از عكس برداري، دكتر معالج ليزر درماني، استفاده از برق و فيزيوتراپي را روي عضو آسيب ديده من به همراه تزريق روزانه برخي داروها به مدت 23 روز آغاز كرد.

حدادي گفت: خوشبختانه پس از اين مدت به شرايط نسبتا خوبي رسيده ام و اكنون نيز فقط به تجويز پزشك با وزنه سبك براي ترميم محل آسيب ديده كار مي‌كنم، از سويي در اين مدت علاوه بر درمان دستم، پزشكان روي پوستم هم كه به دليل تابش زياد آفتاب دچار مشكل شده بود و دندان هايم كار كردند.

ركوردار پرتاب ديسك آسيا تصريح كرد: با نظر پزشك معالج آلماني مي‌توانم از يك ماه ديگر تمريناتم را از سر بگيرم؛ اما تا آن زمان نبايد به دستم فشار زيادي وارد كنم.

وي افزود: از دو روز گذشته وارد روسيه شده ام تا به همراه مدير برنامه هايم برخي كارهاي عقب افتاده را انجام دهم و سه شنبه هفته آينده نيز به تهران باز خواهم گشت.

حدادي گفت: هفته آينده در آخرين مرحله ليگ دووميداني حاضر مي شوم؛ اما در مورد اين كه پرتابي خواهم داشت يا نه بايد شرايطم را بسنجم.

وي در مورد مربي خود تصريح كرد: فعلا قصد تغيير مربي ندارم. به علاوه هنوز زمان قرارداد وي به اتمام نرسيده است و ما همچنان به همكاري ادامه خواهيم داد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید