خرید شال اطلاعیه استقلال در مورد محرومیت آشتیانی

باشگاه استقلال تهران با صدور اطلاعیه ای در مورد محرومیت مدیرعامل این باشگاه از حضور در سمینار دو روزه کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مهر ، در متن اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است: « بدنبال درج خبری مبنی بر محرومیت مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران در سمینار دو روزه کنفدراسیون فوتبال آسیا که قرار است در روزهای هفتم و هشتم آبان ماه سال جاری در کوالالامپور برگزار گردد موارد ذیل را به اطلاع عموم می رساند:

فدراسیون فوتبال کشورمان در تاریخ 30/4/87 موضوع شرکت در این سمینار را به باشگاههای فوتبال کشور مان اعلام و مقرر گردید علاقمندان به حضور در این سمینار حداکثر تا 15 مرداد 87 مراتب را به همراه فرم های تکمیل شده به فدراسیون فوتبال منعکس نمایند.

باشگاه فرهنگی – ورزشی استقلال ایران نیز اسامی و مدارک تکمیلی مدیر عامل وقت و سرپرست باشگاه را طی نامه ای به شماره 9522 در تاریخ 2/6/87 (با تاخیر 16 روزه) به فدراسیون فوتبال ارسال که به دلیل تاخیر مورد پذیرش کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار نگرفت.

با توجه به تغییرات ایجاد شده در سطح مدیریتی باشگاه مدیرعامل جدید باشگاه به دلیل اهمیت این سمینار، علاقمندی خود را نسبت به حضور در این سمینار در تاریخ 15/7/87 به همراه فرم های تکمیلی به فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام نمود و فدراسیون فوتبال نیز در تاریخ 17/7/87 مراتب را به دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا منعکس نمود.

از آنجایی که اعلام حضور نمایندگان باشگاه استقلال در مرداد ماه سال جاری با تاخیر صورت گرفته بود لذا کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با توجه به مقررات و مشخص نمودن ضرب الاجل قید شده طبیعتا از پذیرش مدیر عامل جدید باشگاه خودداری نموده که این رویه شامل دیگر باشگاههای کشورمان نیز گردیده است.

لازم به توضیح است که در این راستا، هیچگونه کوتاهی و قصوری متوجه فدراسیون فوتبال کشورمان و بویژه بخش بین المللی فدراسیون نمی باشد.»

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید