خرید شال براي شكست پرسپوليس از برادرم مي گذرم

هافبك تيم فوتبال برق شيراز گفت: براي موفقيت تيم خود از برادرم نيز عبور مي كنم.

مهدي شيري در گفت و گو با فارس درباره انتقادهايي كه اين روزها به خط دفاع پرسپوليس و به خصوص مجتبي برادرش در اين تيم اظهار داشت: وقتي يك تيم شرايط خوبي در آمار گل خوردن نداشته باشد اولين انتقادها متوجه خط دفاع و دروازه بان مي شود؛ اما اين درست نيست. در يك تيم همه با هم حمله كرده و همه هم در دفاع شركت مي كنند.

وي افزود: به خاطر دفاع از مجتبي اين حرف را نمي زنم. اين طور نيست كه در تيم پرسپوليس همه حمله ها به نام علي كريمي ثبت شود و همه گل خوردن ها به نام برادرم .اين تيم به طور كلي شرايط خوبي ندارد.

هافبك برق شيراز ادامه داد: مجتبي شرايط خوبي دارد و در اين تيم تا به حال در چهار پست مختلف بازي كرده است. اميدوارم ساختار دفاعي پرسپوليس در بازي مقابل ما هم به همين صورت باشد.

مهدي شيري جدال خود با برادرش را ديدني توصيف كرد و گفت: اميدوارم كه بازي خوبي را هر دو تيم انجام دهند. حاضرم براي موفقيت تيم خودم هر بازيكني از جمله برادرم را از پيش رو بردارم.

بازيكن برق عنوان كرد: بازي با استقلال به دليل مصدوميت بازيكنانمان به ما خيلي فشار آورد. همان بازيكنان مصدوم را مقابل پرسپوليس نداريم و بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت.

شيري در ارتباط با اين كه چرا مقابل استقلال با وجود حضور علي دايي در ورزشگاه بازي خوبي انجام نداد، گفت: از بازي قبلي خود كمي مصدوميت داشتم و به همين دليل در طول هفته خوب تمرين نكرده بودم. از طرفي من بعد از بازي متوجه حضور دايي در ورزشگاه شدم.

اين بازيكن خاطر نشان ساخت: مقابل استقلال به دليل شرايطي كه پيش آمد بازي تدافعي را انجام داديم و البته من يك پاس گل دادم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید