خرید شال حمله تازه همسر الهام به هاشمی و خاتمی

فاطمه رجبی، همسر سخنگوی دولت، در تازه‌ترین سخنان خود كه دیروز در نشست بسیج دانشجویی دانشگاه تهران ایراد شد، بار دیگر دیپلماسی دولت‌های هاشمی و خاتمی را زیر سوال برد.

به نوشته کارگزاران، وی با طرح ادعای «وجود دیپلماسی پنهان در زمان دولت سازندگی» گفت: در آن زمان گردش به سوی آمریكا را شاهد بودیم به‌طوری كه حتی آقای مهاجرانی كه مسوولیتی در دولت داشتند ضمن مقاله‌ای خبر از مذاكره مستقیم با آمریكا دادند كه این برای مردم بسیار سخت بود به دلیل همین نبودن شفافیت و اطلاع‌رسانی بود كه همه ما فكر كردیم دیگر كار از كار گذشته و رابطه با آمریكا برقرار می‌شود. اما یك دو روز بعد رهبری طی سخنرانی عمومی فرمودند كسانی كه این حرف‌ها را می‌زند یا وابسته‌اند یا مرعوب.

وی با طرح این ادعا كه «دولت اصلاحات كه شاهد بودیم با شعار شفافیت‌سازی روی كار آمدند نیز همین رویه را در پیش گرفتند»، بار دیگر ادعای تكراری درباره نامه خاتمی به آمریكا را تكرار كرد.

وی همچنین گفت: در دولت اصلاحات بود كه شاهد چراغ سبزهای پی‌درپی توسط تئوریسین‌های این جریان به آمریكا بودیم و حتی آقای خاتمی در اولین مصاحبه خود با كریستین امان‌پور،‌ آبراهام لینكن را «شهید» خواند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید