خرید شال فوتسال پژو 206 نمی گیرد

بعد از صعود تیم ملی فوتسال به جمع هشت تیم پایانی جام جهانی، حسین شمس سرمربی این تیم روی خط برنامه نود آمد و از رئیس سازمان تربیت بدنی درخواست کرد به قولش عمل کند. به گفته او محمد علی آبادی اعلام کرده بود اگر تیم ملی فوتسال به جمع هشت تیم پایانی برود به هر کدام از بازیکنان این تیم یک پژو 206 اهدا خواهد شد.

به نوشته سرمايه، قبل از بازی با ایتالیا هم سازمان تربیت بدنی وعده داد در صورت شکست لاجوردی پوشان دو میلیون تومان برای هر فوتسالیست در نظر گرفته می شود.

هر چند تیم ملی فوتسال به دلیل تساوی مقابل ایتالیا نتوانست در جمع چهار تیم پایانی جام جهانی حاضر شود اما عملکرد بسیار خوب شاگردان حسین شمس همه را راضی کرد به طوری که رئیس جمهوری هم عملکرد تیم ملی فوتسال را معادل قهرمانی در جام جهانی ارزیابی کرد. با این همه به نظر می رسد به رغم تمام مشکلات مالی بازیکنان تیم ملی خبری از پاداش اصلی سازمان تربیت بدنی نیست.

به گفته عباس ترابیان رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تا به امروز تنها دو میلیون تومان به بازیکنان تیم ملی به عنوان پاداش پرداخت شده گویا در جلسه ای که بین سرمربی تیم ملی و رئیس سازمان تربیت بدنی برگزار شده علی آبادی به شمس گفته پژو 206 در صورت صعود تیم ملی به مرحله نهایی به بازیکنان این تیم اهدا می شده و حالا که تیم ملی نتوانسته جزء چهار تیم پایانی باشد خبری از پژو 206 نیست.

ترابیان می گوید: «من ادعای رئیس سازمان را تایید می کنم اما وقتی رئیس جمهوری از تیم ملی تعریف کرده و همه عملکرد تیم ملی را دیده اند به نظرم ایرادی ندارد که سازمان آن پاداش ویژه را به فوتسال پرداخت کند.» گفته می شود مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتسال و رئیس کمیته تیم های ملی هم در جلسه ای که با مسوولان فوتسال داشته وعده داده احتمالاً به بازیکنان تیم ملی پژو 206 داده خواهد شد.

شاید بازیکنان و سرمربی تیم ملی از بدقولی سازمان باخبر بودند که وقتی از آنها در مورد پاداش سوال می شد متفق القول می گفتند: تا پاداش را به ما ندهند ما هیچ حرفی را قبول نمی کنیم.

در شرایطی که مهم ترین مساله فوتسال تمدید قرارداد حسین شمس با فدراسیون فوتبال است، مشکلات مالی این تیم نباید نادیده گرفته شود به خصوص زمانی که ترابیان می گوید: «فوتسال در مقطعی که ورزش ایران ناکام بود باعث دلخوشی مردم شد. شاید اگر دولت هم می خواست با هزینه ای میلیون دلاری اینچنین مردم را شاد کند، در این امر موفق نمی شد.»

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید