خرید شال قلعه نوعي:حذف استقلال از آسيا به دليل مسايل سياسي بود!

امير قلعه نويي پس از پيروزي 4 بر 2 استقلال برابر پاس همدان گفت: يكي از ديدارهاي خوب خودمان را انجام داديم، بدون اين كه فشار چنداني را متحمل شويم.

به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازي با تيم پاس در شرايطي كه ميزباني را بر عهده داشت دشوار بود ولي با توجه به اين كه روي نقاط ضعف و قوت سيستم 2-4-4 كار كرده بوديم، توانستيم به اهداف خودمان در اين ديدار برسيم.

در بازي امروز فشار چنداني را متحمل نشديم ولي متاسفانه خيلي زود گل خورديم. از خط دفاعي ناراضي هستم. چرا كه تعداد گل‌هاي زيادي را دريافت كردند و معتقدم اگر مشكل خط دفاعي استقلال حل شود، با دريافت تعداد گل كمتر تيم قوي‌تري را بر اي رسيدن به قهرماني خواهيم داشت.

وي افزود: بعضي اعضاي كادر فني هنوز پيش‌قرارداد خود را دريافت نكرده‌اند. از آن‌ها تشكر مي‌كنم كه با اين وجود به استقلال كمك بسياري مي‌كنند. با آمدن واعظي آشتياني وضعيت استقلال بهتر شده است. پول‌هاي زيادي به باشگاه تزريق شده و اين امر باعث شده كه بازيكنان با فراغ بال به وظايف خودشان عمل كنند.

قلعه نويي به تقاضاي فرهاد مجيدي براي عدم حضور در اين ديدار اشاره كرد و متذكر شد: فرهاد مجيدي بازيكن بسيار بزرگي است كه هميشه در تمرينات با تمام توان خود حضور پيدا مي‌كند و به عنوان بزرگ‌تر تيم بازيكنان را جمع مي‌كند و تعامل بسيار خوبي با بازيكنان دارد. به دليل سرما خوردگي خودش از من تقاضا كرد كه از تركيب 18 نفره تيم بيرون باشد.

سرمربي تيم استقلال با بيان اين كه بايد نگرش بازيكنان را تغيير دهيم، خاطرنشان كرد: از آ‌نجا كه بازي‌ها در شرايط مختلف انجام مي‌شوند بايد نگرش بازيكنان را تغيير دهيم تا در هر شرايطي يك نوع بازي را ارائه كنند و در زندگي شخصي و ورزشي خودشان با ديگر بازيكنان تفاوت داشته باشند.

وي ادامه داد: با توجه به اينكه استقلال در سه جام حذفي‌، جام باشگاه‌هاي آسيا و ليگ برتر حضور خواهد داشت و با وجود اينكه از مهاجم خوبي چون آرش برهاني بهره مي‌بريم، باز هم نياز به جذب يك مهاجم ديگر داريم.

قلعه نويي به مديريت فتح‌الله زاده اشاره كرد و گفت: فتح‌الله زاده براي استقلال زحمات بسياري كشيده است. من هفته‌اي يك بار تماس تلفني با او دارم و معتقدم كه تغيير مديريت دليل نتايج خوب اخير استقلال نيست. در زمان فتح‌الله زاده در ديدارهايي چون بازي با صباباتري و سپاهان موقعيت‌هاي گل بيشتري داشتيم. آن زمان بدشانس بوديم كه نمي‌توانستيم نتيجه بگيريم.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به پرسش يكي از خبرنگار ان مبني بر اينكه چرا واعظي آشتياني در اجلاس کنفدراسيون آسيا شركت نكرد، متذكر شد: من از مشكلات مديريتي خبر ندارم، و از اينكه چرا واعظي آشتياني به اجلاس آسيا نرفته است، بي‌اطلاع هستم.

اين سوال را از مديريت باشگاه بپرسيد ولي سال گذشته ما ليست را براي حضور در جام باشگاه هاي آسيا به موقع فرستاده بوديم. آن زمان بين سازمان و كميته انتقالي بحث‌هاي سياسي به وجود آمد كه باعث شد تيم استقلال از آسيا حذف شود. در واقع حذف استقلال در دو سال گذشته به خاطر مسائل سياسي بوده است.

قلعه نويي به داوري بازي استقلال و پاس همدان اشاره كرد و يادآور شد: داوري امروز به ضرر ما بود و بايد يك پنالتي به نفع استقلال گرفته مي‌شد. وقت تلف شده اين ديدار نيز زياد بود.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به اظهارات خبرنگاري مبني بر اين كه قلعه نويي در اين ديدار به مردم همدان توهين كرده است، گفت: اين مساله را تكذيب مي‌كنم. من فقط گفتم فاصله رختكن و سالن كنفرانس زياد است و هيچ توهيني به كسي نكردم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید