خرید شال نگاهي به ديدار چلسي- رم

شايد حساس ترين ديدار امشب ليگ قهرمانان اروپا رويارويي چلسي و رم باشد؛ ديداري که قطعاً در شرايطي کاملاً متفاوت براي هر دو تيم برگزار مي شود.

به نوشته روزنامه اعتماد، رم در شرايطي به «استمفوردبريج» سفر مي کند که يکشنبه شب مقابل نماينده سابق چلسي يعني ژوزه مورينيو و اينتر قدرتمندش چهار بر صفر شکست خورد تا نشان دهد تيم لوچانو اسپالتي تا چه حد با آن تيم قدرتمند و فانتزي فصل پيش که فوتبال زيبايش همه را تحت تاثير قرار داده بود، فاصله گرفته است. شکست مقابل اينتر ثابت کرد باخت در ورزشگاه المپيک رم براي جالوروسي تبديل به امري طبيعي شده است.

کلوژ تيم گمنام روماني که در خانه اش هم چلسي را در روز اول متوقف کرده بود، در رم با نتيجه دو بر يک پيروز شد تا ضعف هاي جالوروسي را که همواره خاطرات بدي از سفر به انگليس دارد آشکار کند. اسپالتي اکنون تحت فشار شديدي قرار دارد چون شکست مقابل اينتر چهارمين باخت اين تيم در هفت بازي اش در سري A به شمار مي رفت.

شايد بهترين خبر براي اسپالتي بهبودي فيليپ مکسز دفاع فرانسوي و بازگشت کريستين پانوچي مدافع محرومش براي مسابقه با چلسي باشد حداقل اينکه دفاع وحشتناک جالوروسي سر و ساماني پيدا مي کند. بدون شک مردي که مي تواند بيشترين کمک ممکن را در مسابقه با چلسي به اسپالتي کند، فرانسچکو توتي است؛ بازيکني که در ديدار برابر اينتر گوشه يي از بازي هاي درخشان گذشته اش را نشان داد. کاپيتان رم درباره اين مسابقه حساس مي گويد؛ «چلسي تيمي قوي است اما ما ديگر آن خط دفاع وحشتناک را نخواهيم داشت.

ما بايد ارزش واقعي مان را نشان دهيم. اين رم زشت تر از آن چيزي است که واقعيت دارد.»اما حريف امشب رم واقعاً تيم قدرتمندي است. اسکولاري سرمربي برزيلي چلسي در کوتاه مدت کاري کرده که نه مورينيو انجام داده بود و نه آورام گرانت و آن هم پيروزي هاي پرگل مقابل رقيبان متوسط است. پيروزي پنج بر صفر در خانه ميدلزبورو آنقدر راحت بود که چلسي را با لبخند به صدر جدول فرستاد آن هم در شرايطي که چلسي ليست بلندبالايي از غايبان را داشت.

فوتبال باکلاس، پاس ها و حرکات سريع «آبي ها» نکته يي است که قطعاً مي تواند براي رم فوق العاده خطرساز باشد. پيروزي روز شنبه به قدري خوب بود که فرانک لمپارد آن را بهترين نمايش چند وقت اخير تيم ناميد و جان تري کاپيتان تيم هم از فلسفه متفاوت اسکولاري گفت.خبر بد براي رم مي تواند بازگشت پتر چک دروازه بان و جو کول هافبک هجومي «آبي ها» به ترکيب اصلي باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید