خرید شال پرسپوليس با اين دفاع نمي‌تواند موفق شود

مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بدون شك با اين خط دفاعي نمي‌توانيم در ليگ قهرمانان آسيا موفق شويم.

ماركو در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: در ديدار برابر فولاد اهواز عملكرد خيلي بدي داشتيم، به ويژه در خط دفاع شرايط براي پرسپوليس مناسب نبود.

وي ادامه داد: به دليل اشتباهات زياد در خط دفاع در اهواز شكست خورديم، اگر چه در دقايقي از جريان مسابقه به راحتي به بازيكنان حريف اجازه داديم كه پا به توپ شوند.

مربي پرسپوليس در مورد به دلايل اصلي ضعف خط دفاع پرسپوليس عنوان كرد: به طور دقيق علت اين ضعف را نمي‌دانم؛ اما براي رفع آن با تك تك بازيكنان صحبت كرده‌ايم و در تمرينات تلاش داريم كه آنها را به هماهنگي بيشتري برسانيم و ساختار دفاعي را محكم كنيم.

مربي برزيلي گفت: بدون شك چنانچه در ليگ قهرمانان با همين روش دفاعي شركت كنيم، با مشكل روبرو خواهيم شد.

وي افزود: ليگ قهرمانان جايي براي غفلت نيست، بنابر اين بايد سازماندهي دفاعي‌ خود را براي آن مسابقات تقويت كنيم زيرا در صورت تكرار اشتباهات نمي‌توانيم در اين تورنمنت موفق باشيم.
ماركو در مورد جذب رحمان رضايي گفت: شناخت زيادي از توانايي رضايي ندارم؛ اما براي جذب وي با افشين قطبي صحبت مي‌كنم تا به يك جمع‌بندي خوبي برسيم.

وي در باره نگراني هواداران از شكست‌هاي اخير پرسپوليس اظهار داشت: بزرگ‌ترين حاميان پرسپوليس هواداران هستند و به آنها حق مي‌دهم كه 2 شكست اخير عامل نگراني‌شان باشد؛ اما قول مي‌دهم به زودي مشكل خط دفاعي پرسپوليس را حل خواهيم كرد. اين احتمال وجود دارد كه براي رسيدن به هدف خود تغيير سيستم بدهيم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید