خرید شال پیروانی هم استعفا داد

غلامحسین پیروانی پس از شکست تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان استعفای خود را از سرمربیگری تیم مقاومت سپاسی شیراز اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در شیراز، پیروانی عصر امروز پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در جمع خبرنگاران با اعلام استعفای خود گفت: در این بازی تماشاچیان توهینهای زیادی را به بازیکنان من کردند که به هیچ عنوان شایسته نبود.

وی افزود: این بازیکنان همواره برای شیراز و استان فارس مایه افتخار هستند و تماشاچیان در بازی امروز نباید پس از دریافت گل بلافاصله شعار می دادند.

سرمربی تیم مقاومت سپاسی گفت: در عین حال برای اینکه همه بفهمند که من عاشق این تیم هستم پس از استعفا روی نیمکت هیچ تیمی نخواهم نشست.

دیدار امروز مقاومت سپاسی با ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه دو بر صفر به سود ذوب آهن به پایان رسید.مدیر عامل مقاومت سپاسی استعفای پیروانی را نپذیرفت جعفر جعفری در واکنش به اعلام استعفای غلامحسین پیروانی از سرمربیگری تیم فوتبال مقاومت سپاسی، استعفای وی را رد کرد. به گزارش خبرنگار مهر از شیراز، جعفر جعفری  پس از شکست عصر امروز تیم فوتبال این باشگاه برابر ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: پیروانی به گردن این تیم حق دارد و در مقاومت نیز ماندگار خواهد بود.مدیر عامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز در ادامه در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص دلایل استعفای غلامحسین پیروانی حاضر به پاسخ گویی نشد و جمع خبرنگاران را ترک کرد.غلامحسین پیروانی پس از شکست 2 بر صفر امروز مقاومت برابر ذوب آهن اصفهان از سمت سرمربیگری این تیم استعفا کرده بود.دیدار تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان برابر میزبان خود مقاومت سپاسی که عصر امروز در ورزشگاه حافظیه شیراز و با قضاوت غلامرضا جباری برگزار شد، با گل های ایگور کاسترو(47) و محمدرضا خلعتبری(85) به نفع ذوب آهن به پایان رسید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید