خرید شال گودرزي:ميدان مي‌دادند،ملي‌پوش بودم

نايب قهرمان وزن 74 كيلوگرم كشتي آزاد كشور گفت: اگر در اين دو سال گذشته به من ميدان مي‌دادند، الان ملي‌پوش بزرگسالان بودم.

صادق گودرزي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: پس از مسابقات جوانان جهان در سال 2006 در اين دو سال مرا تنها يك بار به تورنمنت تركيه فرستادند كه آن جريان داوري پيش آمد. به جز آن ديگر هيچ ميداني به من ندادند كه دليلش را نمي‌دانم و با يد از خود مربيان پرسيد.

نايب قهرمان سال 2006 جوانان جهان ادامه داد: كسي كه هم سن و سال من است را به هشت تورنمنت در 74 كيلو اعزام كردند اما، مدال جوانان جهان هم نتوانست بگيرد ولي من كه نايب قهرمان جوانان جهان بودم را پشت خط گذاشتند. اگر در چند تا از اين تورنمنت‌ها شركت مي‌كردم، الان ملي‌پوش بودم و به تيم ملي مي‌رسيدم.

گودرزي در مورد مسابقات قهرماني كشور گفت: جز المپيكي‌ها، نفرات برتر استان‌ها حضور داشتند. گروه من بسيار سخت‌تر از سمت ديگر جدول بود. پس از كشتي با حريفي از تبريز، مهدي بهابسته، حسن طهماسبي و ابوالفضل بهكار را شكست دادم كه همگي حريفان خوبي بودند. انگار داشتم در انتخابي تيم ملي كشتي مي‌گرفتم. اما، در فينال حريفم (جعفر قاسمي) را دست كم گرفتم. اين اشتباه باعث شد تا فينال را ببازم ولي جبران خواهم كرد.

وي در پايان با تشكر از زحمات پدرش و همچنين محسن كاوه و پژمان درستكار گفت: با يك برنامه‌ريزي منسجم سه، چهار ماهه مي‌خواهم دو سال قبل را جبران كنم. در ملاير اصلا حريف تمريني ندارم و با سبك وزن‌ها مروز فن مي‌كنم. براي همين به تهران خواهم آمد. امسال بايد به تيم ملي برسم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید