خرید شال اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکترای آزاد

اسامی پذیرفته شدگان شش رشته با آزمون و بدون آزمون دکترای تخصصی سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی فردا پنجشنبه دوم آبان ماه از طریق پایگاه اعلام نتایج آزمون ها به نشانی www.azmoon.com منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون، در ادامه اعلام نتایج رشته های دکترای تخصصی سال 87 که در مهر انجام شد، کارنامه داوطبان 6 رشته دیگر با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی فردا پنجشنبه 2 آبان از طریق پایگاه اعلام نتایج آزمون ها به نشانی www.azmoon.com منتشر می شود و داوطلبان بدون آزمون با شماره پرونده ، مشخصات فردی و داوطلبان با آزمون نیز با شماره داوطلبی و مشخصات فردی می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

در ادامه این گزارش در خصوص عناوین رشته های دکترای تخصصی تصریح شده است : داوطلبان برای مشاهده نام و کد این 6 رشته می توانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.net مراجعه کنند.

در پایان این گزارش آمده است : پذیرفته شدگان می توانند روزهای دوشنبه و سه شنبه 6 و 7 آبان 87 با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای دانشگاهی مراجعه کنند.

ضمناً پذیرفته شدگان جهت‌آگاهی از نحوه و مدارک ثبت نام می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز به نشانی www.azmoon.net مراجعه و یا روزنامه آفرینش فردا پنج شنبه 2 آبان را تهیه کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید