خرید شال حاشيه ديدار سپاهان و پيكان

هواداران تيم فوتبال سپاهان به دليل شكست مقابل پيكان با تشويق لوكا بوناچيچ اعتراض خود به نتيجه كسب شده را اعلام كردند.

به گزارش فارس، تماشاگران سپاهان از مهدي سيدصالحي بازيكن سابق تيم سپاهان استقبال بي‌سابقه‌اي انجام دادند و او را با تشويق‌هاي خود حمايت كردند. اين مهاجم نيز با پرتاب دسته گل به سمت آنها پاسخ اين تشويق‌ها را داد.

* كمك داور دوم اين ديدار در ابتدا پرچم خود را همراه نداشت و به جاي پرچم از يك پارچه قرمز براي اعلام خطا و آفسايد استفاده مي‌كرد. در دقيقه 35 مسولان برگزاركننده بازي پرچم را به او تحويل دادند.

* در اوايل نيمه دوم شوت احمد جمشيديان به تيرك دروازه برخورد كرد كه سپاهاني ها معتقد به وارد شدن توپ به درون دروازه بودند؛ اما داور اين اعتقاد را نداشت و دو دقيقه بعد پيكان به گل دوم رسيد و همين مسئله باعث متشنج شدن جو بازي شد.

* در اواسط نيمه دوم ميثم خسروي در برخورد با يكي از بازيكنان سپاهان مقابل نيمكت اين تيم به زمين افتاد. اين بازيكن سپس با غلتيدن به داخل زمين برگشت كه اين موضوع اعتراض فيرات را به دنبال داشت. اين مسئله باعث شد براي دقايقي مقابل نيمكت سپاهان ازدحام بوجود آيد.
* تماشاگران سپاهان در دقايق پاياني عليه فيرات شعار دادند. آنها با تشويق لوكا بوناچيچ اعتراض خود به نتيجه كسب شده را اعلام كردند.

* مهدي سيدصالحي بعد از به ثمر رساندن گل چهارم پيكان به سمت نيمكت سپاهان رفت و با نشان دادن پيراهن خود به آنها اعتراض خود را نشان داد. وي فصل گذشته در سپاهان بازي مي كرد و در فصل نقل و انتقالات به پيكان منتقل شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید