خرید شال ساکت:باید از خداوند طلب استغفار کنند

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: در این سال ها برد و باخت های زیادی را تجربه کرده ایم ولی شکست برابر پیکان تنها به علت اشتباهات غیر عمدی و تاثیرگذار کادر داوری رقم خورد.
محمدرضا ساکت در گفتگو با مهر، در مورد شکست تیمش برابر پیکان قزوین گفت: در چند هفته اخیر در خصوص اشتباهات داوران در مسابقه های خود سکوت کردیم و تنها به مکاتبه با فدراسیون فوتبال بسنده کردیم ولی در بازی امروز اشتباهات کادر داوری به خصوص داوران کناری تاثیر اساسی در نتیجه مسابقه داشت و عملکرد آنها فاجعه آمیز بود.

وی با بیان اینکه قصد توجیه شکست تیمش را ندارد، اظهار داشت: ما در این سال ها برد و باخت های زیادی را تجربه کرده ایم ولی شکست مان برابر پیکان تنها به علت اشتباهات غیر عمدی و تاثیرگذار کادر داوری رقم خورد. فکر می کنم کمک داوران بازی باید به خاطر اشتباهات خود که کار بسیار خوب و زحمات کادر فنی و بازیکنان ما را ضایع کرد، از خداوند طلب استغفار کنند.

مدیرعامل سپاهان با بیان اینکه در این دیدار یک گل سالم و یک پنالتی صحیح ما نادیده گرفته شد و گل آفساید پیکان صحیح اعلام شد، افزود: همانند بازی های گذشته از کادر داوری این دیدار به فدراسیون فوتبال شکایت می کنیم، همچنین مجبورم فیلم این دیدار را به همراه مسابقات قبلی تیم در فصل جاری و دیدار با پرسپولیس در فصل گذشته را روز یکشنبه آینده با خود به AFC ببرم و به مسئولان آنجا ارائه دهم.

وی تصریح کرد: ما قبول داریم اشتباهات جزو فوتبال است ولی وقتی حجم آن افزایش پیدا می کند دیگر غیر قابل تحمل می شود زیرا زحمات مدیران، مربیان و بازیکنان یک تیم را بطور کامل زیر سوال می برد. امروز دلم برای بازیکنان تیم سوخت زیرا آنها بسیار زحمت کشیدند و در حالیکه 10 نفره بودند گل خورده را هم جبران کردند ولی در نهایت اسیر اشتباهات غیر عمدی داوری شدند.

ساکت در خصوص احتمال برکناری فیرات تاکید کرد: با این اشتباهات کادر فنی چه کاری می توانست انجام دهد. وقتی گل سالمان مردود می شود، 2 ضربه ما به تیر دروازه حریف برخورد می کند، یک پنالتی ما نادیده گرفته می شود و در موقعیت صددرصد آفساید حریف گل برتری را به ثمر می رساند، چه انتظاری می توان از کادر فنی داشت. البته باید بگویم هم کادر فنی و هم بازیکنان ما خوب بازی کردند ولی عملکرد کادر داوری مانع از نتیجه گیری آنها شد.

وی با بیان اینکه باید دید کمک داوران این دیدار آماده حضور در این دیدار و قضاوت مسابقه بودند، خاطر نشان کرد: حضور نداشتن عنایت در ایران و سفر وی به کشورهای آسیایی برای نظارت مسابقات، تنها به رشد داوری در کشورهای دیگر کمک می کند و هیچ سودی برای داوری ایران ندارد.

مدیر عامل باشگاه سپاهان در پایان گفت: انتظارم این است که آقای عنایت به عملکرد داوران بیشتر نظارت می کند زیرا هر وقت رئیس کمیته داوران در ایران حضور داشته و نظارت خوبی بر عملکرد داوران دارد، داوری ها مطلوب می شود. البته باز هم تاکید می کنم هیچ عمد و سوء نیتی در کار داوران وجود ندارد ولی انتظار دارم در عملکردشان بیشتر نظارت شود تا به این راحتی حق یک تیم خورده نشود.

تیم فوتبال سپاهان در هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز برابر پیکان تهران با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید