خرید شال كريمي:هركس توپ را زود بردارد، پنالتي مي‌زند!

علي كريمي گفت: با وجود لطف علي دايي، ديگر در تيم ملي ايران بازي نمي‌كنم.

علي كريمي پس از پايان بازي پرسپوليس مقابل برق شيراز و حضور علي دايي در رختكن پرسپوليس و ديدار با وي به ايسنا گفت:‌در هر صورت من در ايران به سورپرايز شدن عادت دارم و چنين مسائلي تنها در فوتبال ايران رخ مي‌دهد.

من از حضور دايي در رختكن پرسپوليس خبر نداشتم و البته با سرمربي تيم ملي نيز قهر نبودم كه بخواهم با او آشتي كنم. هيچ گاه مشكلي با علي دايي نداشتم و اين موضوع را به او نيز گفتم اما تصميمم را گرفته‌ام و ديگر به بازي در تيم ملي فكر نمي‌كنم، حتي اگر كس ديگري جاي علي دايي سرمربي تيم ملي باشد.

وي افزود: اين تصميم را پس از اردوي تيم ملي در اردبيل گرفته‌ام و معتقدم مدتي است ديگر خوب بازي نمي‌كنم و بايد جاي خود را به جوان‌ترها بدهم. باور من اين است كه ما استعدادهاي بسياري داريم كه اگر به اين جوانان ميدان داده شود مي‌توانند بهتر از من براي تيم ملي باشند. البته مردم ايران به من لطف دارند و من تلاش مي‌كنم پاسخ اين لطف را با حضور موفق در پرسپوليس بدهم.

كريمي ادامه داد: من بر سر تصميم خود هستم، چرا كه تصميم من براي خداحافظي از تيم ملي مقطعي نيست بلكه يك تصميم دائمي است و من براي هميشه از تيم ملي ايران خداحافظي كرده‌ام.

بازيكن تيم پرسپوليس تهران درباره صحبت‌هاي مديرعامل اين باشگاه پيرامون تلاش براي بازگرداندن كريمي به تيم ملي نيز گفت: مصطفوي به من لطف دارد و همواره تلاش كرده است تا به فوتبال ايران خدمت كند اما من در تصميم خود قاطع هستم و مردم نيز همه مسائل را مي‌دانند. من براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم تيم ملي به جام جهاني راه يابد.

كر يمي درباره بازي مقابل برق شيراز نيز گفت: بسيار خوشحالم كه پس از دو شكست پياپي در اين بازي نتايج گذشته را جبران كرديم، به برق نيز تبريك مي‌گويم چرا كه آن‌ها به خصوص در نيمه دوم پرسپوليس را تحت فشار گذاشتند. اما بسيار خوشحالم كه 3 امتياز بازي را به دست آورديم و اين برد براي پرسپوليس بسيار مهم بود. معتقدم مدافعان پرسپوليس در اين بازي نمره قبولي گرفتند و از اين بازي بار ديگر سير صعودي تيم ما به سمت صدر جدول آغاز مي‌شود.

وي افزود: تمامي تيم‌هاي دنيا ضعف دارند و امكان دارد دو بازي پشت سر هم را ببازند اما اين موضوع را نبايد به حساب افول يك تيم گذاشت.

كريمي درباره ضربه پنالتي پرسپوليس و علت اين كه اين ضربه را او نزده است نيز گفت: در فوتبال ايران هر كسي زودتر توپ را بردارد، پنالتي را مي‌زند! و نيكبخت واحدي نيز كه تازه به زمين آمده بود و آماده بود توپ را برداشت و ضربه را زد و من تنها خوشحالم كه اين پنالتي گل شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید