خرید شال مغلوب قانون نانوشته فوتبال شديم

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: امروز بازي خوبي را ارائه كرديم؛ اما مغلوب قانون نانوشته فوتبال شديم.

به گزارش فارس، بيژن ذوالفقار نسب پس از شكست يك بر صفر برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازيكنان داماش امروز خيلي خوب بازي كردند؛ اما با توجه به بارندگي شديد و لغزندگي زمين مسابقه شرايط بسيار سخت شد.

وي افزود:براي اين ديدار برنامه داشتيم و پيش از گل فولاد حداقل سه موقعيت 95 درصدي گلزني را از دست داديم. حتي بهنام افشه يك موقعيت تك به تك را به راحتي از دست داد. پيش از مسابقه به بازيكنانم گفتم با توجه به شرايط جوي فقط 40 درصد شانس پيروزي در مسابقه امروز داريم.

سرمربي تيم داماش گيلان ادامه داد: امروز مغلوب قانون نانوشته فوتبال شديم، البته بعد از تغييراتي كه در باشگاه رخ داد تيم ما در آينده نتايج خوبي كسب خواهد كرد.

ذوالفقار نسب با اشاره به ناكامي مهاجمان تيمش در امر گلزني عنوان كرد: فقط آلوز را در اختيار داشتم و چاووشي مصدوم بود. اگر بازيكن ديگري به غير از آلوز داشتم قطعا او را به جاي اين مهاجم برزيلي به ميدان مي فرستادم.

سرمربي تيم داماش در خصوص شايعه مذاكره با باشگاه سايپا گفت: با من صحبت داشته اند؛ اما از نظر حرفه اي اگر خواهان من هستند، بايد با مديران باشگاه داماش مذاكره كنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید