خرید شال پرسپوليس هميشه حاشيه خواهد داشت

مديرعامل باشگاه پرسپوليس وجود هرگونه اختلاف در بين اعضاي هيات مديره را تکذيب کرده و درج اين اخبار را تلاش مغرضان براي به حاشيه بردن پرسپوليس عنوان مي کند.

داريوش مصطفوي که اين روزها خبرهاي زيادي در مورد محدود شدن حوزه اختياراتش شنيده مي‌شود، به برنا گفت:تيم هاي بزرگي مثل پرسپوليس و استقلال هميشه با اين خبرها و حاشيه هاي بي مورد مواجه هستند.برخي سعي دارند تا با راه اندازي جريان هاي منفي عليه ما به منافع خود برسند.اين در حالي است که اعضاي هيات مديره باشگاه همچنان به فعاليت خود مي پردازند و کوچکترين توجهي به اين مسايل نشان نمي دهند.

مديرعامل پرسپوليس ادامه داد: تيم ما به دليل نتايج نه چندان قابل قبولي که در هفته هاي اخير به دست آورده است، بيشتر از هر زمان ديگري به آرامش احتياج دارد و به همين دليل نه تنها ذهنمان را درگير اتفاقات بي ارزش نمي کنيم،بلکه با توان بيشتري در فکر اين هستيم تا هرچه زودتر مشکلات باشگاه و همچنين تيم فوتبال را به حداقل ممکن برسانيم.

مصطفوي با اشاره به مشکلات انضباطي تني چند از پرسپوليسي ها اظهار داشت: اتفاقي که در مورد ابراهيم توره افتاده است، در شان باشگاه ما نيست و اطمينان داشته باشيد که بعد از بازگشت اين بازيکن، برخورد لازم با وي انجام خواهد گرفت تا اين بي انضباطي ها توسط بازيکنان ديگر تکرار نشود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید