خرید شال گامبااوزاکا و آدلاید فیناليست شدند

تیم های فوتبال گامبااوزاکا ژاپن و آدلاید یونایتد استرالیا با پیروزی برابر حریفان خود به دیدار نهایی رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

به گزارش مهر، دور برگشت از دیدارهای نیمه نهایی ششمین دوره مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا امروز با برگزاری دو دیدار به پایان رسید که در یکی از این دیدارها تیم اوراواردز ژاپن- قهرمان پنحمین دوره لیگ قهرمانان آسیا – با شکست در وررزشگاه خانگی برابر دیگر نماینده ژاپن از راهیبابی به دیدار نهایی این مسابقات بازماند.

در این بازی که در ورزشگاه سایتاما برگزار شد، تیم گامبااوزاکا موفق شد با نتیجه 3 بر یک از سد میزبان خود اوراواردز بگذرد و با پیروزی 4 بر 2 در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت، به دیدار نهایی این مسابقات راه یابد.

نائوهیرو تاکاهارا(36) تیم اوراواردز را پیش انداخت اما ساتوشی یاماگوشی(51)، نوبوهیسا یامادا(73- گل به خودی) و یاشوهیتو اودو(75) گل های برتری گامبااوزاکا را به ثمر رساندند. دیدار رفت دو تیم با نتیجه یک بر یک به پایان رسیده بود.

در دیگر مسابقه این مرحله کورچی ازبکستان موفق شد با تک گل سولیف آنواریون(78) آدلاید یونایتد استرالیا را شکست دهد اما با توجه به پیروزی 3 بر صفر تیم استرالیایی در دیدار رفت، آدلاید موفق شد با کسب پیروزی 3 بر یک در دو دیدار رفت و برگشت راهی دیدار فینال ششمین دوره مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شود.

دیدار رفت از مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه پنجم نوامبر(15 آبانماه) در زمین گامبااوزاکابرگزار می شود و آدلاید یونایتد استرالیا روز دوازدهم نوامبر(22 آبانماه) میزبان دیدار برگشت خواهد بود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید