خرید شال AFC هم حرف صفايي فراهاني را زد

نایب رئیس كمیته لیگ حرفه ای كنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام كرد: تصمیم نهایی درباره تعداد سهمیه های ایران در لیگ قهرمانان آسیا 25 نوامبر ( 5 آذر) در شانگهای گرفته خواهد شد.

نایب رئیس كمیته لیگ حرفه ای كنفدراسیون فوتبال آسیا در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر درباره وضع ایران برای داشتن چهار سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا پس از حل شدن مشكل حق پخش تلویزیونی گفت: در تماسی با دیگر اعضای كمیته لیگ حرفه ای مقرر شد تصمیم نهایی درباره تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا 25 نوامبر(سه شنبه 5 آذر ) گرفته شود چون جلسه كمیته لیگ حرفه ای در این تاریخ در شانگهای چین برگزار می شود.

تائوكی سوزوكی ادامه داد: همه مسائل از جمله اینكه هر كشور چند تیم در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت در جلسه 25 نوامبر (سه شنبه 5 آذر ) مشخص می شود چون در این جلسه است كه وضع همه كشورها در لیگ قهرمانان معلوم خواهد شد و تاكنون به هیچ كشوری نماینده ای اختصاصی نداده ایم.

وی درباره شانس ایران برای داشتن چهار تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: درباره این موضوع در جلسه شانگهای میان اعضا بحث و بررسی خواهد شد و من یا هر یك از اعضا نمی توانیم درباره این موضوع صحبت كنیم و همه این مسائل در جلسه شانگهای مشخص می شود.

نایب رئیس كمیته لیگ حرفه ای كنفدراسیون فوتبال آسیا تاكید كرد: همه مدارك و موضوعات خواسته شده از ایران در جلسه 25 نوامبر (سه شنبه 5 آذر ) بررسی و با معیارهای كنفدراسیون آسیا مطابقت داده می شود و تصمیم نهایی درباره این موضوع را خواهیم گرفت.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید