خرید شال نساجی و ديهيم دوباره معلق شدند

جریمه صبا براي تاخیر در ورود به ميدان
رای کمیته انضباطی فدراسیون درخصوص تاخیر ورود به زمین تیم صبا ی قم اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي ، از گزارش نماینده مربوطه فدراسیون در مسابقه فوتبال صبای قم و استقلال اهواز که در تاریخ 16/7/87 به میزبانی قم برگزارگردید ،تیم فوتبال صبای قم با 2 دقیقه تاخیر وارد زمین شد.

برهمین اساس تیم فوق به پرداخت 000/6000 ریال جریمه نقدی محکوم شد.

نساجي مجدد معلق شد
پس از بررسی مجدد کمیته انضباطی درخصوص عدم پرداخت مبلغ000/000/300 ریال از سوی باشگاه نساجی د ر حق باشگاه مازیران، نساجی دوباره با تعلیق مواجه شد.
باشگاه نساجی تا زمانی که مبلغ فوق را پرداخت ننماید با تعلیق هر گونه فعالیتی مواجه می‌شود.

تعلیق تیم دیهیم اهواز
به علت عدم پرداخت مبلغ 000/000/17 ریال در حق غلامحسین درویشی تا اطلاع ثانوی باشگاه دیهیم اهواز با تعلیق مواجه شد.

جریمه تیم های تام ایران خودرو تهران و فولاد گستر تبریز
جلسه رسیدگی به تخلفات تیم های فوتسال تام ایران خودرو و فولاد گستر کوثر تبریز برگزار شد.
بر همین اساس اسماعیل تقی پور-متصدی تدارکات فولاد گستر تبریزمبنی بر اعتراض شدید به داور مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اقدام افشین چگانی مبنی بر بی احترامی نسبت به عوامل تیم مقابل و اهانت به پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی و تبیخ در پرونده محکوم شد

اعتراض مکرر خوراکچی-مربی تام ایران خودرو که منجر به اخراج وی از سوی داور مسابقه گردید باید مبلغ یک میلیون پانصد هزار ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به توبیخ کتبی در پرونده محکوم شد.

تماشاگران منتسب به تام ایران خودرو مرتکب تخلفاتی از جمله اعتراض به داور مسابقه و بی احترامی به وی شده اند بر همین اساس تیم فوتسال تام ایران خودرو به توبیخ کتبی در پرونده و پرداخت 2میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است،حسین سلطانی-بازیکن تیم تام ایران خودرو با ایجاد اشاره به عنوان عامل تحریک کننده به تماشاگران شناخته شده و به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم می باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید